У другому читанні Верховна Рада України проголосувала законопроєкти про часткове повернення акцизів на бензин, дизпаливо та скраплений газ. Мета – фінансування ремонту доріг, повідомляє народний депутат, перший заступник керівника парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк у своєму Telegram.

За внесення змін щодо пального на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану свої голоси віддали 255 народних обранців.

Акциз на автогаз пропонується встановити на рівні €52 /1000 л, на бензин та дизель — €100 євро /1000 л. Наразі акцизи на паливо встановлені на рівні €0/1000 л. ПДВ на всі види палива залишається на рівні 7%.

Пільга для Міноборони на період воєнного та надзвичайного стану (не пізніше 1 липня 2023 р.) на пальне для потреб ЗСУ залишається на рівні €0 /1000 л.

Парламент України дозволив використовувати кошти, що надходитимуть від акцизів на паливо у Дорожній фонд, на ремонт і відновлення доріг. За це проголосували 269 нардепів.

 

 

Пропонуємо:

Говорить Москва: польське паливо не буде безкоштовним

Ціни на паливо почали знижуватись, агрохолдинги купляють бензовозами

Дороге паливо: науковці закликають аграріїв економити та впроваджувати прогресивні технології обробітку ґрунту