Відбулося підписання угоди про співпрацю між громадською спілкою «Карпатський смак» та швейцарсько-українською програмою “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”. На меті — просування автентичних продуктів з Українських Карпат під торговою маркою «Смак Українських Карпат», посилення конкурентоспроможності малих та середніх виробників в Карпатському регіоні з метою стимулювання його економічно-соціального розвитку, покращення позитивного іміджу Українських Карпат.

«Смак Українських Карпат» об’єднує двадцять шість малих та середніх карпатських виробників та пропонує понад 300 маркованих продуктів найвищої якості, яку на найвищому рівні підтвердила інспекція, це свіжі та витримані сири, молочні продукти, оригінальні м’ясні вироби, дикорослі рослини (гриби, трави) та продукти з них (свіжі та перероблені), це мед і пилок, олія, зернові культури, фруктове варення, сиропи, риба та вино.

«Кожний виробник – особливий. Зі своїм автентичним продуктом та особистою історією. І хоча ми всі різні, та нас об’єднує бажання створювати унікальну екологічно чисту та якісну продукцію з Карпатського краю», — заявила голова правління ГС «Карпатський смак», Павло Тізеш.

Довідка: Громадська спілка «Карпатський смак» – професійне, неприбуткове об’єднання малих та середніх карпатських виробників із чотирьох областей України (Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської). Діяльність громадської спілки «Карпатський смак» здійснюється за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

«За час свого існування, громадська спілка змогла об’єднати представників державного та приватного сектору, які прагнуть аби більше людей споживали якісні, корисні та смачні продукти. Ми надаємо виробникам харчових продуктів, членам спілки «Карпатський смак» право на користування ліцензією ТМ «Смак українських Карпат», що, своєю чергою підтверджує високі стандарти якості та безпеки виробництва, та наближає їх до визнання на українському та міжнародному ринках», — сказала директор громадської спілки «Карпатський смак», Галина Батюсь.

Виробники маркованої продукції, усі члени громадської спілки, отримають переваги від спільної маркетингової стратегії, пов’язаної з просуванням та використанням регіональної етикетки торговельної марки. Крім того, збільшать кількість та якість спільних торгових та роздрібних контактів, що дозволить їм підвищити продажі та дохід.

«Торгова марка швидко розвивається та вже досягла значних успіхів», — ділиться враженнями координатор зі швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”, пан Юрій Оглашенний.

Довідка: Громадська спілка «Смак українських Карпат» заснована у 2012 році за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Нова угода про співпрацю підтверджує ефективне партнерство і є початком наступного етапу: відтепер громадська спілка бере на себе провідну роль у промоційній діяльності та покращує позиціювання торгової марки. Підтримка Швейцарії полягає у зміцненні Громадської спілки з послідовним підходом до розбудови її спроможності. Це забезпечить стійкий інституційний розвиток, посилить конкурентоздатність членів та їх прихильність щодо реалізації концепції.