Після позапланової перевірки інспекторів Державної служби України з надзвичайних ситуацій ТОВ “Красногірське” з Черкащини опинилось під загрозою закриття, інформує Суспільне.
Заступник директора товариства Микола Макаренко повідомив, що після перевірки ДСНС підприємство отримало позов до суду із вимогою закриття. Якщо це трапиться, стадо виріжуть, а працівників звільнять”.
Макаренко пояснив, що до позапланового приїзду ДСНС була пожежа, на товаристві викликали рятувальників. Підприємство оплатило штраф, але відбулася ще і позапланова перевірка інспекторів ДСНС, за результатами якого черкаська молочна ферма отримала позов до суду із вимогою закриття.
“Ми там поставили пожежну сигналізацію, що було потрібно. Пункти, які нам були вказані в приписі, ми всі їх виконали. Є у нас і пожежна дружина, і застрахували ми людей. Є щити, пожежного гасіння, грозозахист”, — пояснив заступник директора.
У разі закриття худобу доведеться “пустити під ніж”, а 60 працівників втратять робочі місця.
“Ми вбачаємо можливість певного вирішення питань в рамках судового позову. Це буде скоріш за все апеляційний позов. Вирішення питання, щодо укладення домовленостей в рамках, наприклад, примирення сторін і вжиття заходів для того, щоб підприємство не було зупинено”, — своєю чергою пояснили у ДСНС.
У 2023 році ТОВ “Красногірське” намагались захопити рейдери. Одразу після цього було зареєстроване кримінальне провадження за фактом підроблення документів.
Комісія при Міністерстві юстиції розібралось із ситуацією та прийняло рішення щодо вилучення з реєстру запису про перереєстрацію підприємства.
