В Україні здійснено заходи задля уникнення дефіциту цукру та зростання ціни по цій позиції, інформує Мінекономіки

Українські експортери майже на 100% використали потенціал експорту цукру, закладені в прогнозний баланс 2022/2023 МР. На кінець минулого тижня на зовнішні ринки відправили понад 350 тис. тонн цукру та цукроміської продукції, а це 95% від прогнозу.

З 5 червня до 15 вересня з метою запобігти створенню дефіциту, урядом запроваджуються відповідні обмеження.

«Влітку в Україні зростає споживання цукру, тому, щоб уникнути виникнення дефіциту і росту цін на внутрішньому ринку в цей період, уряд тимчасово припиняє квотування експорту цієї продукції», — йдеться у тексті повідомлення.

 

Пропонуємо:

Соя може здорожчати на внутрішньому ринку

ЄС має намір поступово скасувати обмеження на імпорт української агропродукції до пʼяти країн

Американський дипломат Курт Волкер розкритикував піратські дії росіян