В Україні здійснено заходи задля уникнення дефіциту цукру та зростання ціни по цій позиції, інформує Мінекономіки
Українські експортери майже на 100% використали потенціал експорту цукру, закладені в прогнозний баланс 2022/2023 МР. На кінець минулого тижня на зовнішні ринки відправили понад 350 тис. тонн цукру та цукроміської продукції, а це 95% від прогнозу.
З 5 червня до 15 вересня з метою запобігти створенню дефіциту, урядом запроваджуються відповідні обмеження.
«Влітку в Україні зростає споживання цукру, тому, щоб уникнути виникнення дефіциту і росту цін на внутрішньому ринку в цей період, уряд тимчасово припиняє квотування експорту цієї продукції», — йдеться у тексті повідомлення.
Пропонуємо:
Соя може здорожчати на внутрішньому ринку
ЄС має намір поступово скасувати обмеження на імпорт української агропродукції до пʼяти країн
Американський дипломат Курт Волкер розкритикував піратські дії росіян
