Порти Клайпеда та Одеса можуть з’єднатися, залізничне сполучення між Литвою та Україною може поліпшитись залізничним сполученням між країнами, повідомляє ДП «Держзовнішінформ» з посиланням на Міністерство транспорту та зв’язку Литви.

Обсяги вантажоперевезень збільшаться завдяки покращенню логістичного сполучення. Нещодавно відбулася зустріч делегацій Економічного комітету Верховної Ради України та Економічного комітету Сейму Литовської Республіки у березні у Львові було обговорено можливості створення додаткової ланки Балтійсько-Адріатичного коридору через ЄС до Трансєвропейської транспортної мережі (TEN-T) та кордону України у напрямку Дорогуська. Метою цього є створення ефективного транспортного коридору між Балтійським та Чорним морями з достатньою пропускною спроможністю.

«Нам необхідно з’єднати Балтійське та Чорне моря транспортними коридорами з достатньою пропускною спроможністю, трансформувати діюче залізничне сполучення від Клайпедського морського порту до Одеси та інших українських портів у коридор TEN-T європейською колією. Такий коридор в обхід Білорусі та росії важливий не тільки для Литви, а й для інших країн Балтії, щоб ефективно використовувати свої морські порти та виходити до Південної Європи», – заявила заступник міністра транспорту Литви Лорета Маскаліовене.

На її переконання, важливо визначитись із проєктами та співпрацювати з інститутами ЄС. Маскаліовене підкреслила про необхідність створення додаткового транспортного коридору до мережі TEN-T. Це має спростити пересування вантажів на українсько-європейському кордоні у напрямку портів Балтійського моря. Поліпшення транспортного сполучення між країнами дозволить і надалі збільшувати обсяг вантажних перевезень залізницею між Клайпедським морським портом та Україною.

 

 

Пропонуємо:

Ізмаїльський морський порт: скільки оброблено вантажів

Дані ООН: став відомий обсяг зерна, відправленого з українських портів

Цьогоріч УЗ перевезла понад 20 млн. тонн вантажів, найбільше зерна