Фермерське господарство «Гадз» (Тернопільська обл.) почали продавати яблука в ОАЕ, скоро буде перша партія контейнерів, повідомляє компанії у Facebook.
В компанії зазначають, що попитом на експорт користуються яблука Gala Dark Baron, Gala Schniga schniCo red, Gala Schniga schniCo, Honey Crisp.
У володінні ФГ «Гадз» 600 га плодових садів (яблуня, груша, слива) і плодовий розсадник, де кожного року виробляється 800 тис. саджанців. Господарство має фруктосховище та фруктопереробний завод, на якому виготовляє соки, пюре та сушені фрукти.
Пропонуємо:
Експорт українських яблук відновлюється: нова партія прямує до Малайзії та Близького Сходу
