Фермерське господарство «Гадз» (Тернопільська обл.) почали продавати яблука в ОАЕ, скоро буде перша партія контейнерів, повідомляє компанії у Facebook.

В компанії зазначають, що попитом на експорт користуються яблука Gala Dark Baron, Gala Schniga schniCo red, Gala Schniga schniCo, Honey Crisp.

У володінні ФГ «Гадз» 600 га плодових садів (яблуня, груша, слива) і плодовий розсадник, де кожного року виробляється 800 тис. саджанців. Господарство має фруктосховище та фруктопереробний завод, на якому виготовляє соки, пюре та сушені фрукти.

 

 

Пропонуємо:

Експорт українських яблук відновлюється: нова партія прямує до Малайзії та Близького Сходу