Глава уряду Денис Шмігаль заявив, що цього року буде засіяно 80% обсягу посівних площ 2021 року. При цьому пріоритетним завданням уряду є забезпечення військових, на що щотижня виділяються мільярди гривень, повідомляє Свобода. ua

За останні тижні 25% малого та середнього бізнесу України збільшили обсяги роботи, а бізнес покращив очікування за оборотами на 10-20% на початок місяця, повідомив Шмигаль. Прем’єр зазначив, що підприємці зазнали колосальних втрат, але швидшому відновленню сприяють зменшення податків, кредити під 0% та покращення логістичних маршрутів. Глава уряду закликав українців підтримувати вітчизняний бізнес.

Також Шмигаль поінформував, що держава сприяла релокації понад 400 підприємств у безпечні регіони, понад 200 з них уже працюють. А президент України Володимир Зеленський повідомив, що на безпечну територію в Україні повернулися до роботи чотири п’яті всі вітчизняні підприємства.

Відомо, що Кабінет міністрів вже ухвалив рішення виділити близько 17 млрд грн Міністерству внутрішніх справ, і 16 млрд – Міністерству оборони, продовжується програма оновлення деокупованих міст.

Прем’єр анонсував прийняття трьох документів, які мають забезпечити черговість обстеження пошкоджених будівель, порядок виконання робіт, порядок прийняття рішення про частковий або повний демонтаж, виконання етапів робіт з демонтажу об’єктів. Також спрощується експертиза проектів будівництва та розробка проектів капітального ремонту.

“Наша основна мета – європейське майбутнє, європейські стандарти у всьому. Після війни плануємо будувати нову українську економіку, яка буде частиною великої європейської. Ми вже приєдналися до європейської енергомережі, говоримо про єдиний платіжний простір та безкоштовний роумінг. Україна переможе і буде багатим, вільним членом Європейського Союзу”, – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

 

 

Пропонуємо:

Площі під озимими серйозно скоротилися

Аграрне відомство звітувало про цукрові буряки

Прогонозовані площі ярих культур в Україні на 2 млн. 904 тыс. га менші від минулорічних

Мінагро та Світовий банк: попри війну Україна засіє більшість посівних площ, а люди значно збідніють