2 червня у київському гольф-центрі пройде V Міжнародний Grain Storage Forum ELEVATOR 2023 – найбільший в Україні форум в галузі зберігання, переробки, логістики і трейдингу зерна.

Організатори: ProAgro Group та Асоціація елеваторів України.

Подія покликана зібрати якнайширше коло фахівців зернової галузі разом з представниками влади, великих і малих агровиробників, технологічних і сервісних компаній для обговорення сучасного стану й перспектив аграрного ринку.

Завдання форуму – аналіз поточної ситуації, виокремлення головних проблем, пошук і напрацювання рішень для забезпечення стабільної роботи й підвищення ефективності зерновиробництва, переробки, трейдингу і логістики агропродукції у воєнний час.

Метою заходу є визначення пріоритетних шляхів відбудови українського АПК у повоєнний період з урахуванням сучасного рівня розвитку агровиробництва у світі та потреб внутрішнього й зовнішніх ринків.

Сайт

Реєстрація

Форум включатиме:

✓ Діалогові панелі зі:

– Зберігання зерна;

– Переробки зернових та олійних;

– Трейдингу і логістики;

– Енергозабезпечення та біоенергетики;

✓ Презентаційні семінари від компаній-лідерів ринку;

✓ Виступи провідних фахівців галузей з кейсами ефективного ведення агробізнесу, представників влади та експертного середовища;

✓ Виставку технологічних рішень і обладнання від провідних виробників;

✓ VIP зону для бізнес-переговорів;

✓ Живу музику, лаунж зону;

✓ Кава-паузи, фуршети, коктейлі.

Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до Grain Storage Forum ELEVATOR 2023 та сформувати спільне бачення розвитку елеваторної галузі, переробки, логістики та трейдингу аграрної продукції України!

Місце проведення – м. Київ, Оболонська набережна 20, Гольф-центр. Приміщення забезпечене автономними засобами опалення, водо- та електропостачання.

Контакти:

+38 096 899 4272

+38 067 243 3803

proagro-inform@ukr.net