2 грудня 2019 року відбулася унікальна подія: компанія Remington Seeds підписала з MAIS стратегічну угоду, на меті якої — придбання потужностей з виробництва насіння та ведення сільського господарства в Україні.

Таким чином, перегорнулась нова сторінка нашої аграрної історії. Вітчизняні та міжнародні агровиробники завдяки новоствореному підприємству SEED CORP отримають повний спектр послуг та високоякісне насіння, і це, безумовно, прогрес, ефективність та інноваційність, новий рівень як для компаній, так і для фермерів, з урахуванням потреб кожного клієнта. Завдяки підписаній угоді Remington Seeds вийде на український ринок, розширить свою глобальну географічну присутність, а клієнтам запропонує наймасштабніші рішення у питанні виробництва насіння.

«Ми дуже задоволені цією угодою, і будемо йти до своєї мети — надавати високоякісні послуги у насіннєвій галузі, шануючи основоположні цінності прозорості, конфіденційності та підтримки клієнтів», — наголосив президент SEED CORP Крістіан Берньє.

Своєю чергою, голова SEED CORP Єлизавета Терещук повідомила, що SEED CORP зосередить увагу тільки на високоякісних послугах з виробництва насіння.

«Цей новий аспект діяльності дозволить нам і надалі підтримувати наших клієнтів, надаючи найкращі послуги з виробництва насіння, впроваджувати найновітніші інноваційні рішення в насінництві, вчасно реагувати і відповідати на виклики насіннєвої галузі в Україні» — заявила вона.

SEED CORP має понад 5 тис. га сільськогосподарських земель на зрошенні та є власником сучасного заводу з виробництва насіння у Східній Європі. Виробничі потужності підприємства базуються в центрі України на найкращих її чорноземах.

Remington Seeds — один з найбільших виробників насіння у світі, що надає системні рішення та послуги, у виробництві, переробці та розповсюдженні насіння багатьох культур у всіх регіонах світу. Компанія Remington Seeds працює в США, Аргентині, Бразилії, Чилі, Мексиці, Румунії, Росії та Уругваї.

MAIS — одна з провідних сільськогосподарських компаній в Україні з понад 28-річним досвідом, активно займається рослинництвом, садівництвом і тваринництвом.