Українські виробники круп не можуть повернутися на свої традиційні ринки країн Африки, а тому намагаються пробитися на європейські, про це заявила керівник компанії «Добродія Фудз» Ірина Браславцева  під час он-лайн конференції «Стратегії розвитку галузі переробки зерна у воєнний та післявоєнний період», організованій ProAgroGroup.

Підприємство переживає нелегкі часи. Передусім потерпає від кадрового голоду: 50% працівників виїхали з Чернігівщини і не планують повертатися, друга проблема – збільшення протяжності логістики в 2, 5 разу, третя – зниження внутрішнього попиту на продукцію внаслідок падіння купівельної спроможності населення. Аби вийти хоча б на 65% довоєнної потужності компанія докладає надзвичайних зусиль.

Насамперед, почали створювати власну логістику, яка базуватиметься на автопарку підприємства. Почали сканувати європейський ринок на предмет пошуку партнерів. Європейські мережі охочіше стали відгукуватися на запити українських виробників, але у відповідях радять пропонувати щось таке, чого ще немає на полицях тамтешніх супермаркетів, тобто не прості продукти, а оригінальні суміші з різними добавками та екзотичними фруктами. Ще один момент, який дозволить пробитися на ринок країн ЄС – конкурентні ціни.

Але важко пробитися не лише на зовнішній, але й повернутися на внутрішній ринок, оскільки полиці супермаркетів забиті імпортом, а тому виробники вимушені йти на знижки різного ступеню, аж, до так званих глибоких, на рівні собівартості.

«Ми заходимо в мережі зі знижкою 30%, щоб тільки відновити співпрацю. Одне слово, рук не опускаємо, шукаємо варіанти…» – говорить  Ірина Браславцева.

 

 

 

Пропонуємо:

Український бізнес закликає світ до ленд-лізу для підприємців

Компенсація втрат війни: Мінекономіки України сподівається на ринок ЄС

Мінагро підрахувало, скільки землевласники недоотримали через війну