Бразильська компанія Solinftec, яка є світовим лідером у сфері цифровізації сільського господарства, оголосила, що розширює свої пропозиції щодо роботизованої платформи Solix Ag Robotics. Окрім робота Solix Scouting, компанія представила робота Solix Sprayer, призначеного для виявлення бур’янів та розпилення ЗЗР. У партнерстві з відзначеною нагородами компанією з виробництва, досліджень і розробок McKinney Corporation, яка вироблятиме та виготовлятиме робота-розпилювача Solix, ця нова передова технологія стане комерційно доступною у 2023 році для всього сільськогосподарського ринку, включаючи фермерів, кооперативи та сільськогосподарську роздрібну торгівлю.

«Партнерство Solinftec із корпорацією McKinney Corporation позитивно вплине на нашу здатність продавати та поставляти Solix Ag Robotics шляхом консолідації масштабованості Solix та прискорення обслуговування на ринках Північної Америки. Це також підтримує мету Solinftec зробити цю технологію доступною в усьому світі», — зазначив операційний директор Solinfte Леонардо Карвальо.

Провідний інноватор та борець за стійкі методи ведення сільського господарства, Solinftec розробив своїх роботів-розвідників та розпилювачів, щоб допомогти виробникам зменшити кількість використання хімічних речовин та забезпечити зменшення вуглецевого сліду та негативного впливу на навколишнє середовище.

Нова розробка Solix Sprayer забезпечить автономне та стійке точкове обприскування на полях виробників. Подібно до робота Solix Scouting, робот-розпилювач живиться від чотирьох сонячних панелей, які керують системою приводу та системою розпилення, надаючи звіти про популяцію культур, ідентифікацію та щільність бур’янів, хвороби та пороги, ідентифікацію та пороги комах, дефіцит поживних речовин та щільність, NDVI серед інших шарів карт для аналізу даних та багато інших корисних даних для виробника практично 24/7.

Робот-розпилювач Solix надасть карти точкового обприскування бур’янів із аналізом збережених даних і може обслуговувати до 96 акрів на день залежно від форми поля та рельєфу.

«Обприскувач Solix розроблений не лише для моніторингу та сканування полів, але й для виявлення та боротьби з бур’янами за допомогою технології, яка дозволяє пристрою точково обприскувати рослину», – сказав пан Карвальо.

Пілотні проєкти для моделей Solix наразі працюють у Північній Америці в партнерстві з сільськогосподарським кооперативом GROWMARK, Університетом Пердью в США, а також Stone Farms та Саскачеванським університетом в Саскатуні (Канада).

 

*за інформацією з відкритих джерел

 

 

Пропонуємо:

У світі стали вдвічі більше використовувати пестицидів

В Китаї значно збільшиться кількість повністю роботизованих ферм

Люди не потрібні: новий крок до роботизації збирання ягід та фруктів (ФОТО)

Обсяг світового ринку сільськогосподарських роботів до 2030 року зросте майже у 5 разів