США передали українським аграріям 16 зерновозів з метою поліпшити ситуацію з логістикою зерна.
Про це проінформувала посол США Бріджит Брінк, передає УНН.
Завдяки причепам можна збільшити обсяги збору та розвантаження зерна, інтенсифікувати пропускну здатність на 31 400 тонн на рік, підтримуючи українських фермерів, агрокомпанії та економіку України. Таку думку висловила диппредставник.
Нагадаємо, Сполучені Штати через Ініціативу з підвищення аграрної стійкості в Україні (AGRI-Ukraine) вирішили направити додаткові кошти на підтримку агросектору України, який постраждав від російської агресії.
Раніше, як повідомляє USAID, Україні передали близько 7000 українським аграріям 14 тисяч тонн добрив для весняної посівної. Нещодавно Франція передала Україні катер, який допоможе забезпечувати експорт зерна морем.
Пропонуємо:
Україна може експортувати більше жита до Європи, названо причину
Фермери мають намір відправляти напряму ЗСУ овочі та фрукти
НБУ не прогнозує зростання цін на продовольство у середньостроковій перспективі
Японія направила допомогу українським науковим аграрним інститутам
