Офіційний дилер техніки фінського виробництва Avant представив дві моделі фронтальних навантажувачів, які повністю працюють на електричному живленні. Тобто потребують значно нижчих витрат на пальне і технічне обслуговування та забезпечують своїм славникам низку переваг.

Моделі Avant e5 і Avant e6 – це повністю електричні навантажувачі з шарнірнозчленованою рамою та живленням від акумуляторної батареї. Працювати на таких навантажувачах можна в критих приміщеннях і зонах з поганою вентиляцією, де можуть бути встановлені обмеження щодо шуму, а також не можна використовувати механізми, які викидають вихлопні гази.

Фронтальний навантажувач Avant e5 обладнаний свинцевими акумуляторними батареями, тоді як на Avant e6 використовується сучасна літієво-іонна техніка, завдяки чому термін експлуатації машини продовжується принаймні втричі з урахуванням особливостей роботи у важких умовах.

Час зарядки літієво-іонної батареї також є набагато коротшим, що дає змогу суттєво підвищити продуктивність використання навантажувача. Стандартне навісне обладнання Avant встановлюється як на Avant e5, так і на моделі Avant e6, а додатковий вихід гідравлічної системи спереду обладнано багаторознімним модулем із максимальною витратою 30 л/хв.

Фото 1. Техновектор: електричні навантажувачі Avant