Медобладнання передали Тернопільській міській дитячій лікарні

Монітори пацієнта дадуть змогу лікарям працювати на випередження й оперативно реагувати на погіршення стану

Тернопільська міська дитяча лікарня отримала необхідне обладнання для контролю за лікуванням маленьких українців – монітори пацієнта з функцією капнографії. Медтехніка надзвичайно важлива для спостереження за перебігом хвороби та прогнозу стану пацієнта. Оскільки автоматично контролює життєво-важливі показники людини: від розрахунку дози ліків до відстеження функціонування внутрішніх органів. Закупівлю медобладнання профінансував агродепартамент німецького концерну BASF.

«Щодня у новинах ми бачимо, що лікарі фіксують нові випадки зараження. У таких умовах підтримка з боку великого бізнесу та його готовність прийти на допомогу вкрай важливі. Особливо це стосується технічного оснащення медзакладів, адже обладнання для лікування хворих досі не вистачає. Закуплені нами монітори рятуватимуть не одне життя в майбутньому, – коментує Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу. – Ми у BASF щодня працюємо над розробкою та впровадженням інновацій для забезпечення сталого майбутнього. Фокус на збереженні найціннішого – здоров’я та життя людей, – наш беззаперечний пріоритет».

Уряд визнав дитячу лікарню в Тернополі опорною базою для лікування хворих на COVID-19. Крім того, вона стала базовим закладом з надання меддопомоги дітям з інфекційними захворюваннями в усій Тернопільській області. Наразі в стаціонарі одночасно можуть лікуватися 200 пацієнтів.

«Влітку кількість хворих може зменшитися, але не зникнути. Тим паче, восени може стартувати нова хвиля, коли діти/студенти підуть до навчальних закладів, зросте ділова активність. Тому монітори потрібні будуть і цього літа, і наступного. Нам треба прийняти той факт, що ця хвороба прийшла до нас надовго», – наголошує Андрій Артимович, головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні.

Монітори особливо цінні для лікарні тим, що дають змогу працювати на випередження – вловлювати найменші коливання стану пацієнта й оперативно на це реагувати.

Благодійний проєкт реалізовувався у партнерстві з БФ «Твоя опора».

 

 

 

Пропонуємо:

BASF спрямовує кошти на боротьбу з COVID-19

Компанія BASF виводить на ринок три нові гібриди соняшнику

«Мінімальні витрати – максимальна комплектація» фунгіциду Пріаксор® тепер і на соняшнику