Чимало відомих західних акторів, як виявляється, провели дитинство на фермі. Деякі з них навіть дотичні до політики, хтось мав інцидент з правоохоронцями, хтось з цих персоналій водночас ще і професійно співає, хтось має цікаве прізвище, або рекламував горілку “Puschkin”. Пропонуємо ознайомитися з нашим ТОП-5.

Роуен Аткінсон

Відомий британський актор театру, кіно, телебачення та озвучування, сценарист, продюсер і письменник. Ми добре його знаємо як містера Біна в однойменному серіалі. Серед його нагород – дві премії “BAFTA” (1981, 1990), друга з яких отримана за роль у ситкомі “Чорна Гадюка”. До речі, народився в сім’ї фермера та директора компанії, Еріка Аткінсона та Мей Бембридж. Цікавий факт: майбутній актор навчався у підготовчій школі Чорістер при Даремському соборі разом з майбутнім прем’єр-міністром Великобританії Тоні Блером.

Меттью Чендлер Фокс

Його знають завдяки ролі Джека Шепарда в телесеріалі «Залишитися в живих» (2004-2010) та ролі Чарлі Селінджера в молодіжному серіалі “Нас п’ятеро” (1994-2000) та «Той, хто розмовляє з привидами». Акторський дебют – в епізоді серіалу «Крила». Має італійське, англійське та ірландське походження з боку матері та батька. Із батьками та братами жив на фермі, сім’я займалася коневодством, розводила ВРХ, вирощувала пивний ячмінь. Шепард мав інцидент з поліцією, втім актор був виправданий.

Донні Уейн Джонсон

Американський актор, продюсер, режисер, співак та автор пісень. Відомий за роллю Джеймса «Сонні» Крокетта в телесеріалі «Поліція Майамі» (нагорода: «Золотий глобус») і серіалом 1990-х років «Детектив Неш Бріджес». Джонсон знявся в таких фільмах, як «Хлопець та його собака» (1975), «Харлі Девідсон і Ковбой Мальборо» (1991), «Бляшаний кубок» (1996), «Мачете» (2010), «Джанго звільнений» (2012) та «Дістати ножі» (2019). Випустив альбоми Heartbeat (1986) та Let It Roll (1989). Його кавер-версія “Heartbeat” зайняла 5-е місце в Billboard Hot 100. Джонсон отримав зірку на Голлівудській “Алеї слави” в 1996 році. Донні Уейн Джонсон народився у Флет-Кріці, штат Міссурі, сім’ї фермера Уейна Фреда Джонсона та косметолога Нелл Вілсон.

Тревіс Фіммел

Австралійський актор кіно та телебачення, модель, відомий по ролі легендарного вікінга Рагнара Лодброка у телесеріалі «Вікінги» та ролі Андуїна Лотара у фільмі “Варкрафт”. Фіммел народився неподалік міста Ечука, що між Мельбурном і Сіднеєм у медсестри Дженні та фермера Кріса, який розводив ВРХ, має англійське та німецьке коріння, зростав на молочній фермі у Локінгстоні.

Ганс Мейєр

Ганс Мейєр народився у німецькій родині фермерів у Південній Африці, зростав у Наталі та Зулуленді. Після закінчення школи вирішив продовжити справу сім’ї, став фермером. Друг Ганса працював у рекламній агенції в Німеччині, він допоміг Мейєру отримати першу роль у рекламі для горілки “Puschkin” та коньяку “Terry”.

 

 

Пропонуємо:

ТОП-5 акторів із сімей фермерів (ФОТО)

ТОП-5 актрис-дочек фермеров (ФОТО)

ТОП-5 акторів, які народилися в сім’ях фермерів (ФОТО)

ТОП-5 актрис, которые выросли на ферме (ФОТО)