У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією у світі та аграрному ринку в цілому, відсутністю ясності і чіткості щодо наслідків відкриття ринку землі в Україні та мінливістю цін на сільгосппродукцію, а також зважаючи на вплив кліматичних умов на майбутній врожай, і з метою підтримки агровиробників України, компанія Торговий Дім «Насіння» в період агросезону 2020 року впроваджує програму доступного кредитування сільгоспвиробників «Надійне партнерство».

Наші партнери, міжнародні компанії-виробники насіння, спеціальних добрив та засобів захисту рослин —  Bayer, KWS, Unifer, Terra Tarsa, компанія Кернел та інші, як ніхто, розуміючи складність сьогодення, підтримали ініціативу та долучилися до впровадження програми фінансової підтримки «Надійне партнерство» .

«Ми добре знаємо потреби аграріїв і ризики, з якими вони стикаються — від посівної до збору та реалізації продукції. Більше того, ми особливо розуміємо гостру потребу в додатковому фінансуванні на початку сезону. Тому з метою підтримки агровиробників, впроваджуємо програму доступного та легкого кредитування  — «Надійне партнерство». Я впевнений, вона стане дієвим фінансовим інструментом підтримки агровиробників України,  сприятиме розвитку їх господарств надалі та збільшенню виробництва сільгосппродукції», — зазначив комерційний директор Торгового Дому «Насіння» Сергій Шаманський.

Основою  програми  є фінансова підтримка аграріїв шляхом поставки насіння, ЗЗР та добрив у кредит завдяки одночасному укладанню форвардних контрактів під заставу майбутнього врожаю олійних, озимих та ярих зернових. Долучитися до програми має змогу український агровиробник, який погоджується з умовами програми та відповідає їм.  Мінімальна сума форвардного контракту становить — насіння соняшника та ріпака від 250 тонн, насіння зернових від 500 тонн.

Як долучитися до програми «Надійне партнерство»?

1 крок — зробити  замовлення продукції у регіональних представників Торгового Дому «Насіння»;

https://tdnasinnya.com/uk/kontakty

2 крок — оформити «Форвардний контракт» із компанією Кернел ;

https://openagribusiness.kernel.ua/contacts

3 крок — отримати  замовлену продукцію від Торгового Дому «Насіння» на умовах товарного кредиту.

Учасниками програми «Надійне партнерство» гарантовано: гнучкі та прозорі умови кредитування, клієнтоорієнтованість та індивідуальний підхід, оперативне надання фінансування, відсутність договорів страхування, високу якість замовленої продукції — насіння, ЗЗР, спеціальних добрив провідних міжнародних компаній та їх гарантовану поставку  в обумовлені терміни, можливість відтермінуванням платежу за отриману продукцію на вигідних умовах та збут сільгосппродукції за вигідну ціну.

Торговий Дім «Насіння» — українська дистриб’юційна компанія, яка впродовж 20 років забезпечує агровиробників   високотехнологічними засобами захисту рослин, спеціальними добривами та насінням сільгоспкультур, і зарекомендувала себе як  надійний та довгостроковий партнер український аграріїв  та  світових компаній-виробників.

Більше про програму за посиланням: https://tdnasinnya.com/uk/novyny/774-torgovij-dim-nasinnya-vprovadzhue-programu-finansovoji-pidtrimki-dlya-silgospvirobnikiv