Розширені комунікаційні можливості з вбудованими модулями Wi-Fi та Bluetooth

 

 

САННІВЕЙЛ, шт. Каліфорнія., 31 жовтня 2017 р. 

Сьогодні компанія Trimble (NASDAQ: TRMB) презентувала дисплей Trimble® GFX-750™ для використання в сільськогосподарському виробництві. Дисплей працює в комплекті з навігаційним контролером NAV-900, що містить найсучасніший GNSS-приймач Trimble сумісний з декількома супутниковими системами та досить простий в інсталяції на даху т/з. Розширене супутникове покриття забезпечує користувачам найвищу ступінь доступності сигналу, максимально збільшуючи робочий час – особливо при роботі на складному рельєфі.

Дисплей високої роздільної здатності з діагоналлю 25,6 см є ідеальною системою для користувачів, що працюють з технікою різних виробників, адже система сумісна з тракторами та причіпним обладнанням від більшості брендів. В дисплеї реалізована підтримка універсального протоколу ISOBUS, в розробці якого ключову роль відіграла компанія Müller-Elektronik, дочірня компанія Trimble. Протокол ISOBUS дозволяє контролювати сумісні агрегати та транспортні засоби незалежно від виробника використовуючи лише один термінал. Використання протоколу стандартизує налаштування системи, зменшує час простою та інсталяції, спрощує інтерфейс та процес обміну даними.

Дисплей GFX-750 представлений на міжнародній агропромисловій виставці «Агрокомплекс», що проходить у Києві (Україна). Окрім того, дисплей буде продемонстровано на виставці Agritechnica, що проходитиме в м. Ганновер (Німеччина) з 12 по 18 листопада 2017 р.

Ця високопродуктивна система з можливістю автоматичного керування продовжує експансію компанії Trimble у світ Android-пристроїв і працює на сучасному програмному забезпеченні Precision-IQTM.

Можливості системи:

  • Гнучка комунікація між пристроями через інтегровані модулі бездротового зв’язку  Bluetooth® та Wi-Fi, а також швидкісну систему передачі даних BroadR-Reach®.
  • Надійний обмін даними між трактором та с/г обладнанням через  систему Field-IQ™ або протокол ISOBUS 
  • Підтримка провідних корекційних сигналів:  Trimble RTX™, CenterPoint RTK, CenterPoint VRS, SBAS за допомогою контролера NAV-900.
  • Сумісність з гідравлічною та електричною системами автоматичного керування Trimble Autopilot™
  • Взаємодія з ПЗ Trimble Ag для керування с/г операціями по всьому  господарству

«Дисплей GFX-750 – це ідеальне рішення для фермера, який вже готовий впроваджувати елементи точного землеробства – або який зацікавлений у модернізації наявних систем.” — каже  Abe Hughes, генеральний менеджер сільськогосподарського підрозділу компанії Trimble. “Дисплей має зручний інтерфейс, а навігаційний контролер із вбудованим GNSS приймачем, легко встановлюється на даху кабіни. Ця інтегрована система, разом з рішеннями для керування агрегатами від Müller-Elektronik, що входить до складу Trimble, є втіленням нашого прагнення створити уніфіковану платформу, здатну повністю задовольнити  потреби аграріїв усіх країн в апаратному та програмному забезпеченні. Такий комплексний підхід дає фермерам змогу легше впроваджувати технологію точного землеробства незалежно від виробника, моделі або року випуску наявних сільськогосподарських машин».

Дисплей GFX-750 постачається в комплекті з GNSS-приймачем від Trimble, що приймає сигнали на трьох частотах від кількох супутникових систем. Одночасний прийом сигналів від систем GPS, GLONASS, Galileo та BeiDou забезпечує надійну роботу та зменшує час конвергенції. Доступність та переваги використання вищезгаданих супутникових систем залежать від наявного супутникового покриття в конкретному регіоні.

Доступність

Дисплей Trimble GFX-750 можливо буде замовити в дилерській мережі Trimble у четвертому кварталі 2017 року. Для додаткової інформації перейдіть за посиланням: https://agriculture.trimble.com/gfx-750.

Про сільськогосподарський підрозділ компанії Trimble

Сільськогосподарський підрозділ компанії Trimble (Trimble Agriculture) пропонує рішення для складних технічних задач у сфері сільського господарства. Ці рішення дають фермерам можливість виділяти дефіцитні ресурси для створення безпечного та надійного ланцюжка постачання продуктів харчування з отриманням прибутку та без шкоди для довкілля. Рішення Trimble охоплюють усі сезони, культури, типи рельєфу та розміри господарств і можуть використовуватися з більшістю наявного у господарстві обладнання незалежно від виробника чи року випуску. Придбання Müller-Elektronik, німецької компанії, що спеціалізується на керуванні знаряддями та створенні рішень для точного землеробства, розширює можливості Trimble у сфері високоточної сільськогосподарської діяльності, від транспортних засобів до агрегатів. Для оптимізації процесу прийняття рішень компанія Trimble пропонує технології, що дають фермерам можливість не тільки збирати інформацію, а й ділитися та керувати нею в межах всього господарства, забезпечуючи підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва. Рішення Trimble охоплюють системи курсовказання та автоматичного керування, консультації у сфері агрономії, керування даними на ПК та хмарний сервіс, контроль потоку та внесення, керування водними ресурсами, а також рішення для збирання врожаю та сигнали супутникових корекцій.

Для отримання додаткових відомостей про сільськогосподарський підрозділ компанії Trimble перейдіть за посиланням:  www.trimble.com/agriculture.

Про компанію Trimble

Компанія Trimble змінює те, як влаштований світ, пропонуючи продукти та послуги, що з’єднують фізичний та цифровий світи. Базові технології у визначенні місцеположення, моделюванні, забезпеченні зв’язку та аналітиці даних дють користувачам змогу підвищувати продуктивність, якість, безпеку та екологічність своєї діяльності. Програмні й апаратні продукти та послуги Trimble трансформують принцип роботи у різноманітних сферах діяльності, таких як: сільське господарство, будівництво,  геопростір, транспортування та логістика. Для отримання додаткових відомостей про компанію Trimble (NASDAQ:TRMB) перейдіть за посиланням: www.trimble.com.