Компанія Deutsche Saatveredelung AG (DSV) у 2020/2021 перевищила результат попереднього фінансового року.

«Наші річні показники підтверджують, що ми використали правильні стратегічні важелі для майбутнього успіху. Нам знову вдалося збільшити наш дохід у складному бізнес-середовищі», — зазначив у своєму щорічному звіті д-р. Ейке Хупе, член виконавчого комітету, відповідальний за продажі, управління продуктами, маркетинг і селекцію DSV.

В 2020/2021 фінансовому році DSV згенерувала дохід в €209 млн. Минулого року даний показник становив €203 млн.

«Крім того, за минулий фінансовий рік інвестиції нашої компанії склали €7,5 млн. У DSV постійна увага приділяється модернізації потужностей різних виробничих майданчиків. На наступний фінансовий період ми запланували нові інвестиції, що будуть складати орієнтовно €8,8 млн. Фокус буде спрямований на покращення нашої логістики, з ціллю прискорення та оптимізації наших поставок. Крім того, ми плануємо знову інвестувати в селекцію. DSV побудує надсучасну теплицю в місті Тюле, де знаходиться наш основний центр селекції озимого ріпаку» — підкреслив д-р. Ейке Хупе.

В Німеччині DSV досягла річного зростання продажів більш, ніж на 5%. Що ж стосується результату компанії DSV в Україні, то сумарно в грошовому еквіваленті українське представництво наростило дохід до 327 911,553 млн. грн, що на сьогоднішній день є найвищим показником за 11-річну історію ТОВ «ДСВ-Україна». Рекордних результатів компанія досягнула і в сегменті ріпаку, наростивши об’єми продажу до більш ніж 90 тис. п.о, що еквівалентно 300 тис. га посівних площ культури.

 

ТОВ «ДСВ-Україна» є дочірньою структурою Deutsche Saatveredelung AG (DSV), що базується у м. Ліппштадт, Німеччина. Історія DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Крім материнської компанії, DSV представлена дочірніми компаніями в Франції, Данії, Польщі, Великобританії, Україні, Нідерландах та Аргентині.

 

 

Пропонуємо:

Дні поля компанії ДСВ відвідали більше ніж 3 000 клієнтів

ДСВ модернізує одну з основних та найбільших селекційно-дослідних станцій

ДСВ інвестувала понад €2 млн. в селекційно-дослідну діяльність в Україні