За результатами сезону 2020 року гібрид озимого ріпаку ДАЛТОН, що є гібридом пост неонікотиноїдної ери, вийшов в лідери продаж серед асортименту ріпаків, які продавались на ринку України. Всього асортимент налічував більше ніж 100 найменувань.

Аналізуючи підсумки 2020 року ми можемо назвати основні секрети гібриду, завдяки яким ДАЛТОН має «хітові» продажі:

  1. гібрид перевірений часом і континентами. Адже має успіх не лише в Україні, а і в інших європейських країнах;
  2. ДАЛТОН має потужну крону, потужний корінь і надзвичайно потужний компенсаційний потенціал;
  3. гібриду притаманне активне наростання листової маси у весняний період, але при цьому повільне видовження стебла. За рахунок цього ДАЛТОН найменше страждає від повернення пізніх приморозків.

Ми всі пам’ятаємо, що минулого року прихованохоботник був нещадним до посівів озимого ріпаку. Але слід зауважити, що втрати потенційної врожайності гібриду ДАЛТОН, у порівнянні з іншими гібридами, що також були пошкоджені прихованохоботником — найменші.

ТОВ «ДСВ-Україна» є дочірньою структурою Deutsche Saatveredelung AG (DSV), що базується у м. Ліппштадт, Німеччина. Історія DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Компанія представлена своїми дочірніми та партнерськими структурами на всіх основних європейських і трансатлантичних ринках насіння.