Corteva Agriscience та STI Biotechnologie, експерт у галузі мікробіологічних технологій, оголосили про багаторічну угоду з поширення двох штамів лактобактерій для стимуляції рослин. Угода стосується всіх країн європейського континенту.

Згідно з угодою, STI Biotechnologie надає компанії Corteva ексклюзивну ліцензію на поширення спеціальної формули їхніх запатентованих штамів лактобактерій Farciminis CNCM-I-3699 і Rhamnosus CNCM-I-3698, які, взаємодіючи з рослиною, поліпшують стан ґрунту й ризосфери. Технології працюють у польових і тепличних умовах, допомагаючи поліпшити родючість ґрунту й взаємодію поживних речовин.

Corteva використовуватиме свою широку мережу дистрибуції та охоплення ринку, щоб зробити продукт, що продається під торговельною маркою біостимулятора Utrisha™ Rhizo, доступним для всіх культур з основним акцентом на овочах і картоплі.

«Corteva Agriscience продовжує виводити на ринок нові та інноваційні рішення, пропонуючи продукти натурального походження, які сприяють стійкості рослин, а також доповнюють наші звичайні рішення для захисту рослин, – сказала Прісцила Вансетті, віцепрезидент із біологічних препаратів та розвитку бізнесу Corteva Agriscience. – Ми раді співпрацювати з STI Biotechnologie, щоб розширити масштаб і максимізувати сталі рішення, які допоможуть фермерам відповідати мінливим умовам навколишнього середовища, зберігаючи продуктивність і здоров’я своїх культур».

Ця співпраця є ще одним кроком вперед для розширення глобального портфоліо біологічних препаратів Corteva, що присвячене розробці біостимуляторів і продуктів біоконтролю з перевіреною, передбачуваною ефективністю. Utrisha™ Rhizo, технологія на базі STI Biotechnologie, забезпечить цінність завдяки інтегрованій ефективності управління живленням і підвищенню потенціалу врожайності й стійкості відповідно до зобов’язань Corteva щодо сталих інновацій.

«Це партнерство ідеально відповідає нашій меті – забезпечити природні біологічні рішення для підвищення розвитку та стійкості культур», – каже Крістоф Тангі, операційний директор STI Biotechnologie. «Ця угода з такою міжнародною компанією, як Corteva, прискорить впровадження нашого біостимулятора для здоров’я ґрунту й задовольнить зростальний попит фермерів на природні рішення, що підвищить стійкість культур і здоров’я ґрунту», – підкреслює Рено Домітіл, генеральний директор STI Biotechnologie.

Умови угоди не розголошуються.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience збільшила експорт насіння кукурудзи з України до ЄС

Corteva Agriscience розпочала нову програму дослідження озимого ріпаку

Corteva Agriscience впроваджує нові онлайн-інструменти для кращої підтримки фермерів

Мінагрополітики та Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і дальший розвиток співпраці

Corteva Agriscience укладає угоду про придбання Stoller Group, однієї з найбільших незалежних біологічних компаній у галузі