Україна через логістичний хаб Програми цивільного захисту ЄС rescEU отримає від Євросоюзу ще 1000 генераторів, а також іншу допомогу, йдеться на сайті Європейської Комісії.

Хаб вже створено на території Польщі.

«Єврокомісар з кризового менеджменту Янез Ленарчич та прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький відвідали та відкрили новий енергетичний хаб rescEU у Польщі, який функціонуватиме як логістичний центр для доставки надзвичайної енергетичної допомоги в Україну. ЄС виділив Польщі €114 мільйонів для закупівлі генераторів, які стануть частиною енергетичного резерву rescEU. Як перший крок, 1000 нових генераторів з цього резерву в Польщі будуть доставлені в Україну, на додаток до 1400 генераторів та мільйонів енергетичних предметів, що вже надані через Механізм цивільного захисту ЄС», – оголошено у повідомленні.

Відкриття нового логістичного центру в Польщі допоможе міжнародним партнерам та представникам приватного сектору спрямовувати допомогу для України, а ЄС покриватиме витрати на доставку допомоги з енергетичного хабу в Україну.

Головна мета і призначення логістичного центру – транспортування до України електричні генератори з метою підтримати систему електропостачання в країні. Логістика забезпечить доставку пристроїв різної потужності та призначення, від генераторів для домогосподарств до потужних агрегатів, що забезпечують енергією школи, лікарні та інші громадські заклади.

 

 

Пропонуємо:

Стало відомо, скільки генераторів завезли в Україну

Рада міністрів ЄС міркує над шляхами допомоги українському агросектору

Німеччина допоможе українським виробникам органічної продукції

Британія-Україна: Борис Джонсон та Андрій Дикун обговорили створення фонду допомоги українським аграріям