Щодня ми переконуємося, що наші захисники в тилу – це українські аграрії, які не залишають свою землю, а продовжують боронити продовольчу безпеку нашої країни. Ті, хто розумом і руками, хоробрим серцем і відданістю землі, щодня долучаються до важливої справи. В усі часи сільськогосподарська праця була й залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця.

На сьогодні компанія ELVORTI дістала більше сотні історій від наших клієнтів, як вони за складних воєнних умов не залишають свою роботу, як за короткий час вони запустили свої підприємства та продовжують працювати надалі. Загалом понад 19 тис. господарств із восьми областей України. Люди натхненні та вірять, що відбудують і відновлять свої господарства й техніку. Вони роблять неймовірний внесок до нашої спільної перемоги. Знищені поля та посіви, врожаї, які не встигли зібрати, низькі ціни на зерно, брак робочої сили в господарствах, скорочення обсягів експорту зерна та відсутність місць для його зберігання, пошкоджена техніка, розрахунки з власниками паїв – головні проблеми, яких завдала війна нашим аграріям.  

З 1874 р, вже впродовж 148 років компанія ELVORTI пліч-о-пліч з аграріями. Від початку повномасштабної війни в Україні компанія продовжує працювати й переживає ці складні часи разом із нашими клієнтами. За цих складних умов компанія всебічно підтримує Україну та ініціювала запуск Програми «Ukraine is brave farmers», зосередилася на створенні сприятливих умов для здійснення посівної кампанії 2023 р.

Тож, наша компанія з 1 грудня 2022 р. по 1 березня 2023 р. запускає Програму підтримки українських аграріїв із відновлення техніки ELVORTI на постраждалих територіях України.

До програми підтримки входить:

  1. проведення дефектування пошкодженої техніки по зверненню аграрія;
  2. безкоштовні роботи з ремонту техніки ELVORTI («Червона Зірка»), безпосередньо в господарствах аграріїв нашою сервісною службою;
  3. забезпечення наявності на складах актуальних позицій запасних частин.

У разі, якщо аграрій надає фото та відео опис пошкоджених деталей і вузлів техніки ELVORTI, дефектування здійснюється дистанційно (без виїзду сервісної служби). Якщо робота з відновлення техніки є проблемнішою та потребує допомоги аграрію, тоді працівники сервісної служби здійснюють виїзд до господарства для проведення дефектування (ревізія пошкоджених вузлів і деталей).

Працівники сервісної служби формують перелік потрібних запчастин, які потребують заміни. Цей перелік узгоджується з аграрієм.

Після придбання аграрієм запасних частин сервісна служба проводить безкоштовний ремонт техніки в господарстві.

Підтримку від компанії дістануть аграрії із таких областей: Київська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька. Заявки аграрії зможуть надсилати за телефоном гарячої лінії  0 (800) 752-452, або через чат-бот viber/telegram.

Мета компанії ELVORTI – працювати пліч-о-пліч із сільгоспвиробниками, виконуючи своє призначення, підтримуючи життя тих, хто виробляє, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь і України. Наші аграрії – це вірні партнери, й ми готові робити все від нас залежне, щоб підтримати їх. В ці складні часи наша команда впевнена, що наші клієнти зможуть високо оцінити важливу допомогу від української компанії ELVORTI.

 

Пропонуємо:

Компанія ELVORTI отримала національну премію Вибір Країни – 2021

Компанія ELVORTI втретє стала переможцем конкурсу Народний бренд на Кіровоградщині