Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль та міністр з питань сільського та лісового господарства, розвитку регіонів та управління водними ресурсами Австрії Норберт Тотчніг підписали Меморандум про розширення співпраці в агросекторі, інформує Мінагро.

Подія відбулася у межах робочого візиту президента України Володимира Зеленського до Відня.

Передбачається:

Торгівля продукцією, технологіями та іншими продуктами рослинництва та селекції тварин.

Підтримка України в Євроінтеграційних процесах.

Обмін досвідом в галузі екологічно чистого та сталого сільського господарства.

Співпраця в галузі науки, освіти, дослідних установ.

Сприяння міжнародному обміну студентами в агросфері.

Допомога Україні в галузях розведення і відтворення тварин, селекції рослин та інше.

“Впевнений, меморандум – це не лише про співпрацю та економічні перспективи. Це й про можливості для українських виробників відкривати нові ринки та створювати спільні підприємства з австрійськими компаніями”, – заявив Коваль.