В січні п.р обсяг імпорту тракторів в Україну становив $33,3 млн. Це на 24,2% нижче за показник січня 2025-го року ($43,9 млн).

Про це свідчить статистика Державної митної служби.

За оприлюдненими статистичними даними, порівняно з груднем минулого року ввіз тракторів скоротився у 2,5 раза.

Минулого місяця трактори ввозили переважно з Китаю (частка імпорту цієї техніки становить 31,2%, або $10,4 млн), США (13,3%, або $4,4 млн) та Німеччини (11,8%, або $3,9 млн), тоді як торік лідером також був Китай ($9,34 млн), другою – Німеччина ($5,5 млн), а третє місце посідали США ($3,7 млн).

За статистикою Держмитслужби, минулого місяця на експорт було поставлено тракторів на $0,4 млн, здебільшого до Бельгії (31,8%), торік обсяги становили $0,56 млн, найбільше постачали до Замбії (41,4%).

Обсяг імпорту тракторів в Україну в 2025 році сягнув $845,7 млн, на 7,9% перевершивши показник 2024 року, основними постачальниками були США ($179,7 млн), Німеччина ($145 млн) та Китай ($142,8 млн). Експорт становив $6,6 млн проти $5,4 млн 2024 року, здебільшого він здійснювався до Румунії, Бельгії та Німеччини.