В межах гуманітарної програми “Зерно з України” у співпраці зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН (ВПП) 500 тонн українського пшеничного борошна вже рухаються до Сирії, повідомив президент Володимир Зеленський у соцмережі Х.

“Як і обіцяли, ми підтримуємо сирійський народ у скрутний для нього час. 500 тонн українського пшеничного борошна вже на шляху до Сирії в межах нашої гуманітарної програми «Зерно з України» у співпраці з ВПП”, – заявив гарант.

Глава держави вказав, що протягом наступних тижнів борошно мають отримати 33 250 сімей, або 167 000 людей. Кожен пакунок важить 15 кілограмів і може прогодувати сім’ю з п’яти осіб протягом місяця.

Президент побажав Сирії та її народу безпеки, стабільності й відновлення.

“Ми знаємо справжню цінність цих речей”, – вказав Зеленський.

“Скажу, що Україна займає таку позицію, що там, де важко, ми маємо бути. І важливо, що ми є гарантом продовольчої безпеки в цілому світі, тому наші фермери, наші аграрії вирощують продукцію, щоб вона постачалась саме в ті регіони, яким це найбільше потрібно”, – заявив раніше міністр аграрної політики Віталій Коваль після того, як президент України у своєму відеозверненні 14 грудня заявив, що Україна готова допомогти Сирії продовольством (борошном, зерном і олією) та сприяти стабілізації ситуації у цій країні. Гарант вказав тоді, що уряду дано доручення налагодити постачання продовольства у співпраці з міжнародними організаціями та партнерами.

 

 

Пропонуємо:

Міністр сільського господарства Польщі: українські товари порушують стабільність європейських ринків

ВР прийняла Закон про держрегулювання сфери захисту рослин

Вихід до портів: у Румунії будують автомагістраль у напрямку українського кордону