Представники Офісу Президента, Мінекономіки України та великих торговельних мереж провели зустріч, під час якої поспілкувалися про поточний стан продуктової роздрібної галузі та про забезпечення продовольством ЗСУ.

Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко звернулася з пропозицією для торговельних мереж брати участь у тендерах Міноборони України.

“Держава зацікавлена в тому, щоб великі торговельні мережі брали участь у постачанні продовольства для армії. Зараз постачанням продуктів харчування займаються компанії, які закуповують продукцію у великих торгових мережах. Оскільки ці товари вже є у вас в асортименті, потрібно вирішити питання логістики. Наше спільне завдання – забезпечити безперебійне постачання армії продуктами харчування”, – підкреслила Юлія Свириденко.

За інформацією заступника міністра економіки України Надії Бігун, обсяг продзабезпечення ЗСУ становить близько 42-43 млрд. грн, влада сподівається залучити на цей ринок нових гравців. Це має посилити конкуренцію та відповідно посилити низку характеристик продукції. Представники ритейлу погодилися, що пропозиція є цікавою та заявили про її подальше детальне опрацювання.

Під час зустрічі обговорили й інші проблеми: законодавчі ініціативи щодо роздрібної торгівлі, відносини з виробниками, кадровий резерв, кредитні програми, правила продажу алкоголю. Окрім цього були актуальні питання щодо цінового регулювання та вирішення проблем зменшення заборгованості перед постачальниками.

Заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма пообіцяв представникам ритейлу, що механізм вирішення проблем виникнення заборгованостей на деокупованих територіях буде затверджено у якнайближчій перспективі.

 

 

Пропонуємо:

На Дніпропетровщині для потреб ЗСУ приготували сухий борщ

Кавова колаборація без конфлікту інтересів: ЗСУ отримали спецпродукт

На потреби ЗСУ перенаправлено арештовані кошти російського виробника чаю Greenfield