У вересневому звіті USDA оновлено прогноз за показниками балансу основних зернових культур на 2021/22 МР. Оцінка істотно відрізняється від прогнозу Міжнародної Ради по зерну (IGC) та Продовольчої організації ООН (FAO).

IGC та FAO нещодавно знизили оцінку глобального виробництва пшениці у поточному сезоні на 6 млн. тонн та 15,2 млн. тонн. В USDA, напроти, вирішили надати позитивну оцінку у порівнянні із серпневим звітом: світовий валовий збір зернової переглянуто у бік збільшення на 3,4 млн. тонн, до 780,3 млн. тонн. Збільшено й оцінку з виробництва кукурудзи – на 11,65 млн. тонн, або до 1 197,8 млн. тонн. Що стосується України, оцінка виробництва, споживання й експорту основних зернових залишилися майже без змін. Врожай пшениці USDA прогнозує на рівні 33 млн. тонн, а кукурудзи – на рівні 39 млн. тонн, як і минулого місяця.

Прогноз виробництва ячменю Мінсільгосп США підвищив на 500 тис. тонн, до 10,5 млн. тонн, експорт зернової протягом 2021/22 МР оцінив у 6 млн. тонн (+200 тис. тонн до серпневого прогнозу).

 

 

Пропонуємо:

Ми стали продавати більше ячменю до Китаю

USDA прогнозирует в Украине хороший урожай подсолнечника

USDA пересмотрел прогноз по урожаю в Украине в сторону увеличения

USDA предсказывает рекордный мировой урожай пшеницы за счет ЕС, Украины и РФ