HF Agro, новий український бренд сільськогосподарської техніки, посилено набирає обертів і вже заявив про себе, відзначившись участю в міжнародній агропромисловій виставці – «Зернові технології-2021» і продемонструвавши ряд оригінальних розробок підвищеної ефективності.

Серед експонатів – аплікатори для внесення рідких добрив. Це інноваційний продукт, який з високою точністю вносить добрива безпосередньо в посівне ложе або іншу необхідну зону. При цьому аплікатор легко монтується як на культиватори, так і на сівалки незалежно від виробника агрегатів. А ємність для добрива кріпиться на раму знаряддя без проведення зварних робіт.

Так само на виставці можна було ближче познайомитися з новим поколінням розкидачів добрив. Агрегати HF Agro відрізняє простота в управлінні, точністю і рівномірність розподіляються речовин, що витримується незалежно від швидкості руху та виду внесеного добрива. Сьогодні в асортименті компактні і місткі моделі з різним розміром бака ємністю до 10 м3 (10 тис. л), а також дальністю розкидання до 36 м, що дозволяє підібрати розкидач під потреби будь-якого господарства.

Крім власних розробок і виробництва, HF Agro виступає офіційним дилером і представником ряду світових компаній. Зокрема, продуктів LEHNER (німецький виробник техніки для посіву, розкидання добрив, захисту рослин) і MaterMacc (італійська компанія, спеціалізується на виробництві сівалок точного посіву), які були продемонстровані в ході виставки.

Весняна серія машин – просапні сівалки MaterMacc, розроблені для посіву за класичною і мінімальною технологією, на легких ґрунтах і для прямого посіву. Модель оснащена дводисковим сошником з діаметром 390 мм, що прорізають пожнивні залишки в грунті. Знаряддя дозволяє підтримувати задану глибину загортання насіння. А сівалки точного висіву і TWIN ROW дозволяють висівати в дві лінії з відстанню в 22 см, використовуючи два індивідуальних висівних апарату. Агрегат значно підвищує врожайність на одній і тій же посівної площі.

До уваги аграріїв були запропоновані пневматичні сівалки LEHNER. VENTO і SuperVario-110, які надійно сіють насіння трав, проміжних культур, сидератів, вносять протівослізневие гранули, добрива та інші зернисті та гранульовані матеріали. VENTO відмінно справляється навіть з великими обсягами посівного матеріалу, наприклад, насіння трав 40кг / га або зернові 120кг / га. Особливість агрегатів – безступінчата регулювання ширини захвату (від 2 до 24 м) і діапазону розкиду.

Продукція компанії викликала зацікавленість широкого кола представників агробізнесу. Особливо великий інтерес відвідувачі виявляли до міні-сівалок і просапних сівалок, а також до переобладнання сівалок і культиваторів міжрядної обробки в агрегати для внесення рідких добрив. Залучили фермерів і лінійки розкидачів мінеральних добрив, які є актуальними напередодні сезону і широко представлені в асортименті HF Agro.

Інноваційний підхід, максимально кастомізовані рішення, широка гама техніки – далеко не всі переваги HF Agro.

Український бренд несе в собі абсолютно нову концепцію, спрямовану на вирішення завдань кожного конкретного господарства і розвиток сільськогосподарської галузі в цілому.

HF Agro завжди на крок попереду, експерти компанії проводять глибокий моніторинг даних і ретельно аналізують тенденції грунтово-кліматичних змін. Екстремальні погодні явища, посуха, інтенсивні опади, агресивні суховії не стануть на заваді. HF Agro допоможуть українським фермерством впоратися з ризиками, підвищити родючість грунту, захистити, зберегти, і примножити майбутні врожаї.

Фахівці марки знають, що потрібно сьогодні аграріям і готові задовольнити навіть найвищі вимоги та запити в ґрунту, підгодівлі, захисту і транспортуванні культурних рослин. Марка пропонує прогресивні і якісні продукти, що відповідають швидко мінливих вимог сільського господарства. Це функціональна і надійна техніка для агрозадач будь-якої складності, призначена для різних видів ґрунту і технологій обробки ґрунту. Техніка, яка допоможе аграріям зменшити витрати та легко досягти високої ефективності в сільгоспвиробництві, мінімізуючи людський фактор.

Крім продукції для сільського господарства в асортименті компанії також доступні та технологічні рішення для комунальної та дорожньо-будівельної галузі.

Окремий напрямок HF Agro – це унікальні нові продукти, активні бактеріальні комплекси для харчування і захисту рослин, які вирішують проблему нестачі азоту в ґрунті. Завдяки використанню цих біокомплексів вдвічі знижуються витрати на внесення азотних добрив, а головне, підвищується врожайність культур і стійкість до посухи.

У планах компанії на поточний рік – активна участь в агроподіях, що проводяться як в Україні, так і за кордоном.