Залізничний перевізник-монополіст має намір підвищити вартість послуг залізничних вантажоперевезень на 70%, рішення погоджено з Міністерством інфраструктури, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Вказано, що коефіцієнти підвищать на 20 видів вантажів, наказ №441 підписав 22 червня міністр інфраструктури Олександр Кубраков. У Міністерстві юстиції документ зареєстровано 24 червня, який набуде чинності з моменту офіційної публікації.

Минулоріч у серпні залізничні перевезення в Україні здорожчали на 25,9%, мова була про позакласну групу вантажів, для 1-го та 2-го тарифних класів ціна піднялася на 8%. Із 1 січня 2022 року мали намір перегляенути тарифи на перелічені групи вантажів в бік підвищення, але учасники ринку перевезень виступили проти додаткового підвищення, яке відчують всі власники вантажу.

Насьогодні УЗ не може впоратись з вантажопотоком, залізничні колії перевантажені потягами із зерном через перенаправлення вантажів із морпортів, експерти кажуть про неактуальність рішення. Втім, можна припустити, що саме ціна є певним фактором регулювання вантажопотоку, хоча про наслідки такого кроку можна лише гадати: в умовах війни учасникам ринку морських перевезень доведеться серйозно витрачатись, а УЗ, схоже, має намір ще і заробити на війні, адже альтернатива у перевізників просто відсутня.

 

 

Пропонуємо:

Зерно за безцінь – крок до припинення діяльності

Зерновози: Укрзалізниця розглядає підвищення цін

УКАБ: Аукціони УЗ на зерновози – це штучний дефіцит

Великобританія допоможе відновити українську залізницю для зерноекспорту