АТ «Укрзалізниця», а також приватні оператори, висловили готовність перевезти залізницею врожай зернових та олійних.

Про це повідомляє urm.media.

В Україні в усіх формах власності налічується понад 28 тис. вагонів-зерновозів та близько 2 тис. магістральних та маневрових вантажних локомотивів.

Укрзалізниця має понад 1000 вантажних залізничних станцій, і щонайменше 50% з цієї кількості відвантажує зерно. Україна має розвинену припортову інфраструктуру з обробки зерна, внутрішніх зерносховищ на 55 млн. тонн зберігання зерна.

Керівництво АТ «Укрзалізниця» зняло всі обмеження з відвантаження з малодіяльних вантажних станцій, мета — збільшення перевезень залізницею і, зокрема, зернових вантажів у лютому поточного року, показники покращено.

Під час епідеміологічної та економічної кризи минулого року, при падінні загального ВВП України на -4% і рівня промислового виробництва на -5,2%, залізничний транспорт показав зменшення вантажних перевезень на -2,4%. Для порівняння, за даними офіційної статистики, річковий транспорт зменшив перевезення вантажів у 2020-му на -4,6%, автомобільний — на -21,7%.

 

 

 

 


Нещодавно розпорядженням Кабінету міністрів під номером 666, яке опубліковано на офіційному урядовому порталі, подовжено діяльність екс-нардепа Сергія Лещенка на посаді члена наглядової ради “Укрзалізниці”.

 

 

Пропонуємо:

Річкові перевезення можуть втричі збільшитись

Укрзализныця: ускорился оборот грузовых вагонов

Установлен новый рекорд по загрузке зерна на балкер

Обсяг зернових зростає, але показники маємо вирівнювати