Зміцненню українського агро сприятиме виробництво біометану та розвиток ринку, повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня, інформує АгроПравда.

Посадовець нагадав про європейські тренди у виробництві біометану.

“Для виробництва біометану переважно використовують відходи рослинництва, тваринництва та переробної харчової промисловості. Крім того, один з відходів виробництва біометану – дигестат – органічне добриво. В Європі дигестат вже заміняє 5-6% синтетичних азотних добрив та може замінити 17-20% фосфатних. Тобто це сприятиме відродженню українських грунтів”, – заявив Головня.

Чиновник вказав, що еталонний біометановий завод може за рік виробляти 5-6 млн кубометрів біогазу.

 

 

Пропонуємо:

Європарламент підтримав лібералізацію торгівлі з Україною, але з інтересами фермерів

У Вашингтоні Андрій Дикун представив український агросектор та ВАР

В дунайських портах запрацювала лабораторія для аналізу зерна

В Україні прогнозують антирекордний урожай зерна

В Україні зведуть хімічний індустріальний парк