Зміцненню українського агро сприятиме виробництво біометану та розвиток ринку, повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня, інформує АгроПравда.
Посадовець нагадав про європейські тренди у виробництві біометану.
“Для виробництва біометану переважно використовують відходи рослинництва, тваринництва та переробної харчової промисловості. Крім того, один з відходів виробництва біометану – дигестат – органічне добриво. В Європі дигестат вже заміняє 5-6% синтетичних азотних добрив та може замінити 17-20% фосфатних. Тобто це сприятиме відродженню українських грунтів”, – заявив Головня.
Чиновник вказав, що еталонний біометановий завод може за рік виробляти 5-6 млн кубометрів біогазу.
Пропонуємо:
Європарламент підтримав лібералізацію торгівлі з Україною, але з інтересами фермерів
У Вашингтоні Андрій Дикун представив український агросектор та ВАР
В дунайських портах запрацювала лабораторія для аналізу зерна
