Інститут продовольчих ресурсів — одна з небагатьох державних установ, які не просто функціонують та ведуть дослідження, але і допомагають вітчизняним виробникам створювати гарну продукцію. В невеликому опитуванні серед фермерів, що займаються виробництвом сирів Інститут продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України пригадували неодноразово.

«Вони надають все необхідне для переробки молока та м’яса. Вони постачають спеціальні закваски, і відносно недорого. Хотілося б, щоб цей Інститут успішно розвивався, адже зараз в нас залишилося небагато виробництв», — заявив виданню респондент.

Фермер наголосив, що Інститут продовольчих ресурсів надає виробникам унікальні мікробіологічні закваски, за допомогою яких відкривається смак та аромат продукції, та подовжується термін її зберігання у подальшому.

Довідка на офіційному ресурсі: Інститут продовольчих ресурсів НААН є провідною установою з наукового забезпечення технічного та технологічного прогресу харчової та переробної промисловості України, а також розв`язання економічних проблем розвитку зазначених галузей. Діяльність наукової установи, створеної 2012 р. на базі Технологічного інституту молока та м`яса шляхом розширення сфери його діяльності, полягає у проведенні досліджень, здійсненні та впровадженні наукових розробок у виробництво з метою раціонального використання сировинних ресурсів, підвищення ефективності виробництва, забезпечення належної якості та посилення конкурентоспроможності вітчизняної продукції в умовах формування ринкових відносин у м`ясопереробній, молокопереробній, цукровій, спиртовій, хлібобулочній, кондитерській та інших підгалузей харчової та переробної індустрії України.

 

 

Пропонуємо:

За підсумками 2020 року близько двох тисяч фермерських господарств припинять свою діяльність