Придбання власних вагонів зерновозів трейдерами та експедиторами не вирішило проблему з налагодженням стабільних поставок зерна в порти, в Укрзалізниці залишаються проблеми з тягою та під’їзними коліями, які не встигають ремонтувати, повідомляє graintrade.com.ua.

АТ «Укрзалізниця» провела щотижневу нараду, в якій брали участь представники зернового ринку. За розповсюдженою інформацією зараз на мережі Укрзалізниці приблизно 50 покинутих та 250 тимчасово затриманих поїздів, що на 20 більше, ніж тиждень тому.

В УЗ посилаються на проведення олійних робіт та запевняють, що накопичення составів («вікна») буде максимально зменшено. Як повідомив заступник начальника головного центру управління рухом Департаменту управління рухом Укрзалізниці Олександр Фролов, наступні вікна заплановані на 15—19 листопада, після чого буде перерва на тиждень, а потім ще вікно на 5 діб.

Вказано, що вкрай непроста ситуація фіксується у напрямку миколаївських портів (станції Миколаїв та Жовтнева), накопичилося трохи менше ніж 7 тис. вагонів. Планується старт програми оновлення вагонного парку, для реалізації якої потрібно надходження іноземних вагонів.

На сьогодні вартість доставки зерна в порти виросла у 2-2,5 рази.

 

 

Пропонуємо:

В Мінагро вирішували питання логістики

В Україні вагони-зерновози почали дешевшати

Мінагро розповсюдило дані про експорт зернових

Експорт зерна з морських портів збільшиться: зросли потужності

Вантажні операції з зерновими в багатьох українських портах обмежено

«Укрзалізниця» має намір в наступному році побудувати 50 зерновозів