Всеукраїнська Аграрна Рада, яка входить до ГС «Всеукраїнський аграрний форум», разом із ГС «Аграрний союз України», Всеукраїнською асоціацією громад, асоціацією «Союз птахівників України», ВГО «Українська аграрна конфедерація» та асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» звернулася до міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського та міністра інфраструктури Олександра Кубракова з пропозиціями щодо збільшення експортних можливостей перевезення аграрної продукції залізничним шляхом.

  1. Збільшення частки зерна, насіння олійних культур і продуктів їх переробки в експорті залізницею.

Для цього аграрні асоціації пропонують спершу встановити обов’язкову норму за  кількістю вивезення на експорт відповідних вантажів по переходу Ізов, який має широку колію до Польщі. На першому етапі пропонується встановити норму на експорт не менше 30% від місячних обсягів здачі попереднього місяця. Це дасть змогу за цим переходом збільшити експорт удвічі – з 2135 вагонів до 4648 вагонів. Далі пропонується рівномірно збільшувати навантаження в цьому напрямі для виявлення максимальної спроможності вивезення експорту зернових і продуктів переробки

  1. Встановлення на період дії військового стану пріоритезації вантажів із чималою доданою вартістю.

Ця пропозиція продиктована потребою в залученні для держави більшої валютної виручки, зокрема й доходу. Експерти аграрних асоціацій зазначають, що ефект для економіки в разі вивезення 10 тис. т олії є рівноцінним ефекту вивезенню 35 тис. т пшениці. Дохід і валютні надходження однакові, а ось задіяних вагонів менше. Тому УЗ варто забезпечити першочергове вивезення олії, продукції тваринництва, овочів та фруктів, а вже опісля інших товарів.

  1. Збільшення кількості вагонів вузької колії, що залучені до перевезень зерна, зокрема в Польщі.

Аграрні асоціації наголошують, що нині на залізниці склалась ситуація, коли велика частина напіввагонів із вузькою колією залучена до перевезення руди. Натомість українське зерно продовжує перебувати на складах усередині країни. Коли світом ширяться вияви голоду, безвідповідально надавати вагонам із рудою таку увагу. Тому великі залізничні перевізники мають перерозподілити частину напіввагонів під перевезення зерна, насіння олійних культур і продуктів їх переробки.

  1. Скасування конвенційних заборон, що надають преференції вагонам Укрзалізниці.

Члени ВАФ закликали скасувати преференції вагонам, які належать УЗ. Станом на 15.06.2022 чинні дві конвенційні заборони щодо прийняття до перевезення приватних вагонів із перестановкою на колію 1435 мм у напрямку Румунії. Натомість вагони УЗ приймаються до таких перевезень. Тому очевидним є факт, що УЗ встановила відповідні преференції для своїх вагонів, які слід скасувати, а перестановку вагонів здійснювати відповідно до черг, які сформовані як із приватних вагонів, так і з вагонів УЗ.

 

 

Пропонуємо:

Непоганий експорт: Мінагро оприлюднює цифри

Почався експорт українського зерна через Румунію та Польщу

Створено європейську платформу для оптимізації українського зерноекспорту

Німецький міністр пообіцяв Україні підтримку нових експортних напрямів