У Японії надвиробництво молока, тисячі тонн продукту імовірно, буде утилізовано. Уряд країни не виключає, що молоко зіллють у каналізацію, передає Japantimes.
Загострює профіцит скорочення споживання напередодні новорічних свят. Міністр сільського господарства країни Генджіро Канеко повідомив, що є підозра щодо послаблення балансу попиту та пропозиції.
Мінсільгосп зазначає, що з квітня до жовтня 2021 року обсяг виробленої продукції збільшився на 2,6% до 2020 року. Японська молочна асоціація прогнозує надлишок 5 тис. тонн продукту.
Пропонуємо:
Молоковиробники в Україні працюють у збиток
Названі головні регіони серед виробників молока
У ФАО вважають, що в Україні молоковиробники можуть переорієнтуватися на зерно
