У період із січня по вересень 2021 року середньомісячна заробітна плата штатних працівників у сільському господарстві України зросла на 18% у порівнянні з відповідним періодом попереднього року, повідомляє сайт Міністерства аграрної політики та продовольства.

За даними Державної служби статистики України, у вересні 2021 року розмір середньої заробітної плати штатних працівників у сільському господарстві становив 11 823 грн і у порівнянні з попереднім місяцем збільшився на 1,2%. У регіональному розрізі найвищий рівень заробітної плати спостерігався в Івано-Франківській, Тернопільській, Луганській, Львівській та Київській областях.

Також, відбулося зростання середньомісячної зарплати штатних працівників у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів на 14,2% до відповідного періоду минулого року.

Середня заробітна плата штатних працівників у виробництві харчових продуктів, напоїв, та тютюнових виробів за вересень 2021 року становила 12 561 грн, що на 1,4% більше ніж попереднього місяця. Найвищий рівень оплати праці спостерігався у м. Києві, Вінницькій, Миколаївській, Київській та Полтавській областях.

 

 

Пропонуємо:

В мае в АПК снизились зарплаты

Держстат запевняє: зарплати аграріїв помітно зросли