Агросезон-2020 розпочався вже в більшості регіонах і наразі основним питанням є: як захистити сходи ярих культур? Холодна і дощова весна торік показала, що правильний підхід до агрономічних заходів, підготовка ґрунту, ЗЗР і агрохімії не завжди можуть впоратися з проблемами, які виникають унаслідок сильних дощів. В результаті аграрії стикаються з серйозними проблемами, в деяких випадках із такими, що призводять до необхідності повного пересіву. Торік багато хто мав ці проблеми й ніяк не міг вплинути на ситуацію.

Компанія «Агротека» хоче ознайомити вас з ад’ювантом, який показує високу ефективність у запобіганні промиванню гербіцидів і захисті посівів. Фіксаж – це багатокомпонентний ґрунтовий ад’ювант, в основі якого мінеральна олія, органосиліконовий прилипач і полімери. Кожен з елементів формуляції виконує своє завдання, в результаті чого гербіцид не протікає вглиб ґрунту й не пошкоджує насіння культурних рослин. Завдяки органосиліконовому прилипачу зменшується поверхневий натяг робочого розчину, забезпечується його розтікання по всій поверхні та заповнюються всі порожнечі в ґрунті. Застосування ад’юванту Фіксаж подовжує дію ґрунтових гербіцидів і не спричиняє фітотоксичності на сходах культурних рослин.

Попередніми роками компанія «Агротека» проводила багато польових випробувань і результати застосування ад’юванту Фіксаж було видно неозброєним оком. Сходи культурних рослин виглядали здоровішими, без жодних слідів пошкодження ґрунтовими гербіцидами (навіть на піщаних ґрунтах і після затяжних дощів).

Крім цього, ми знайшли можливість у лабораторних умовах підтвердити наші польові випробування. Для цього використовували гербіцид пендиметалін (завдяки його жовтуватому кольору можна проконтролювати кількість рідини, яка промивається вглиб, і концентрацію діючої речовини). З відео цього досліду можна ознайомитися на YouTube-каналі компанії «Агротека», а його результат – представлено на фото. Лабораторне випробування підтвердило те, що робочий розчин із гербіцидом промивається вглиб у великій кількості й концентрація діючої речовини у ньому набагато більша, ніж у разі додавання до нього ґрунтового ад’юванту Фіксаж.

 

 

Ефективність застосування Фіксаж як ґрунтового ад’юванту доведена й польовими, й лабораторними дослідженнями.

Ад’ювант Фіксаж застосовують із ґрунтовими гербіцидами на багатьох польових культурах, зокрема на соняшнику, кукурудзі, цукрових буряках, на озимих зернових, картоплі, ріпаку, сої тощо.

Коли і як його можна використовувати?

Оскільки цей препарат розроблено спеціально для застосування з гербіцидами ґрунтової дії, його внесення збігається з періодом внесення цих пестицидів – одразу після посіву або на ранніх етапах росту культури (але до появи сходів бур’янів). Його вносять із такими діючими речовинами: ацетохлор, кломазон, метрибузин, прометрин, квінмерак, флуфінацет, пендиметалін, імазамокс, с-металохлор, пропізохлор, прометрин тощо.

Вносити Фіксаж можна на всі типи ґрунтів, особливо на супісках та пісках.

Тому, якщо ви хочете за невеликі кошти отримати максимальний результат, використовуйте ґрунтовий гербіцид з ад’ювантом Фіксаж. Це вбереже препарат від промивання, зменшить фітотоксичність культури і посилить дію на бур’яни.

Як правильно вносити Фіксаж?

Перше, що треба зробити – вимити обприскувач спеціальними засобами для промивки. Як показує практика, вже через 5 хв після використання такого агрегату в полі діюча речовина, що залишилася на стінках бака та на робочих органах, не змивається простою водою. Тому будьте уважні: вступивши в хімічну реакцію з іншою діючою речовиною, ваш пестицид може не спрацювати. В асортименті компанії «Агротека» є й ефективний засіб для промивки бака обприскувача та його складових – Олл Брайт.

З усіх питань щодо співпраці звертайтеся в компанію «Агротека» або ж до офіційних дистриб’юторів, список яких представлений на сайті компанії  www.agrotheka.com