За підсумками жовтня фіксується збільшення експортних відвантажень української агропродукції автотранспортом до 526 тис. тонн порівняно з 514 тис. тонн місяцем раніше, наведено дані на 30 жовтня.

Про це інформують експерти Spike Brokers.

“Поступове освоєння ринків Європи з поставкою прямим переробникам автомобільним транспортом, вибудовування сталих відносин та робота з очікуваннями кінцевих покупців дозволяє збільшувати прямий експорт”, – йдеться в повідомленні.

У минулому місяці середньодобова норма пропуску автотранспорту з агропродукцією на експорт через митні пункти кордону з Польщею становила 6111 тонн (~254 авто), з Румунією – 4176 тонн (~174 авто), з Угорщиною – 2980 тонн (~124 авто), зі Словаччиною – 1388 тонн (~57 авто), з Молдовою – 2885 тонн (~120 авто).

“Ставки автомобільного фрахту стабілізуються за всіма напрямками. Пропозиція автомобілів стабільна та поступово збільшується. Найбільш бажаними напрямками перевезення в перевізників є Туреччина, Німеччина та Польща. Це пов’язано в першу чергу з активним товарооборотом з цими країнами та більшою можливістю взяти зворотний вантаж в Україну”, – зазначили аналітики.

На 30 жовтня ринкові ставки автоперевезень із заходу України становили:

північ Болгарії – €80-104;

схід Німеччини – €89-135;

центр-північ Італії – €100-163;

Ставки на транспортування з центру України до українських портів Дунаю – €30-40 на південь Румунії становлять €85-95.

 

 

Пропонуємо:

Експорт буде за реєстром або ліцензією

Мінагро звітує про кредити агропідприємствам

Середні швидкості руху зерновозів УЗ зростуть

Добрива: гострого дефіциту немає, але не вистачає

Під Черкасами на онлайн-аукціон виставлено капітальний комплекс з теплицями