Мінагро звітує про завершення збору врожаю ранніх зернових на 6,526 млн га, включаючи пшеницю, ячмінь, горох і ріпак. Порівняно з минулим роком зниження врожайності зернових і зернобобових склало лише 2%.

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства Віталій Коваль в ефірі телемарафону, передає УНН.

В минулому році площа врожаю була 6,347 млн га, зазначив міністр.

В розрізі культур:

пшениця 4,902 млн га;

ячмінь 1,412 млн га;

горох 212 тис га;

ріпак 1,265 млн га.

“З групою ранньо зернових Україна впоралась, переходимо до збору пізніх культур”, – розповів Коваль.

Станом на 6 вересня в Україні намолочено 35,1 млн тонн нового врожаю, який зібраний на площі 9 548,9 тис. га.

 

 

Пропонуємо:

В портах зростають ціни на нерафіновану соняшникову олію

Аграріям планують виплачувати компенсації за спорудження фортифікацій

Заборонено пальмову олію у дитячому харчуванні, відрегульовано її вміст у продукції для дорослих