Сільгоспвиробники витрачатимуть на зернові перевезення залізницею у цьому місяці майже в 2 рази більше.

УКАБ повідомляє, що така ситуація пов’язана з рішенням «Укрзалізниці» щодо збільшення фактичної ставки за користування вагоном-зерновозом на 53% з 2817 грн/добу до граничного рівня 4300 грн/добу та зменшенням швидкості перевезення зерна на 45%.

«Мінімальна вартість перевезення, наприклад, на середню відстань 650 км піднімається з 1100 грн/т до 2200 грн/т. Водночас фінальна вартість перевезення може бути лише вищою, адже АТ «Укрзалізниця» реалізовує послуги на користування зерновозами на аукціонах з підвищення цін», — інформують в УКАБ.

Експерти наголошують, що на тлі штучного обмеження пропозиції зерновозів на аукціонах з боку АТ «Укрзалізниця» не слід сподіватись на здешевлення вартості перевезень. До того ж, зростають черги вагонів на західних переходах, що стримує загальну швидкість перевезень.

«Додаткова 1000 грн/т заробітку для «Укрзалізниці» є відповідним додатковим збитком для виробників зерна. Бажання сіяти зерно у аграріїв уже немає», – підсумував генеральний директор УКАБ Роман Сластьон.

 

 

Пропонуємо:

УЗ оголошує нові аукціони на відправлення у зерновозах

УКАБ: Аукціони УЗ на зерновози – це штучний дефіцит

«Укрзалізниця» збільшила обсяг експортних перевезень зерна

У Польщі оприлюднили реальний обсяг експорту українського зерна через країну

За ініціативою «Зерно з України» заплановано обсяг експорту, залучено мільйони доларів