За серпень показник перевезень вантажів “Укрзалізниці” збільшився до 4,5%, або з 10,318 млн. тонн до 10,787 млн. ​​тонн у фізичній вазі, про що інформує голова правління компанії Олександр Ками.

“Є суттєвий приріст по зерну, нашій стратегічній позиції. Перевезли +42%, в першу чергу, завдяки розблокуванню морських портів”, – написав він у телеграм-каналі.

За його даними у серпні було перевезено 2,088 млн. тонн порівняно з 1,447 млн. ​​тонн у липні. Також зросло перевезення нафтопродуктів – на 2,6%, до 556 тис. тонн, і будматеріалів – приблизно на 10%.

Глава правління “Укрзалізниці” , звернув увагу на зниження на 6,8% транспортування залізняку – до 1,895 млн тонн, а також чорних металів – на 10%.

“Але тут причина ясна – на жаль, триває падіння виробництва сталі у світі. А ось зниження перевезення вугілля на 10% мене реально турбує”, – підкреслив Камишин.

Він повідомив, що “Укрзалізниця” бореться за кожну тонну вантажу та збільшує експортно-імпортний потенціал залізниці, будуючи нові ділянки, відкриваючи нові стики з сусідніми країнами та збільшуючи пропускну спроможність західних переходів.

 

 

Пропонуємо:

Стало відомо, скільки перевезено зерна залізницею

Зерно: світовий ринок, США, Україна, експорт зростає

«Зерновий коридор» запрацював, вивезено 720 тис. тонн зерна

Путін нарікає на український експорт зерна, ООН спростовує, політологи замислились