Мінекономіки разом з НУБіП готуватимуть кадри для агрохабів в Африці
Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП) працюватимуть у новому форматі взаємодії між державою, освітою та наукою, інформує Agravery. Меморандум про співпрацю підписали заступник міністра Денис Башлик та ректор НУБіП Вадим Ткачук. Згідно з документом передбачається старт спільних програм стажування, практичного навчання та професійного обміну для студентів […]




