Україна-США: підписано угоду
В ніч на 1 травня Україна та США підписали угоду. Документ про створення Інвестфонду відбудови США–Україна підписано спільно із міністром фінансів США Скоттом Бессентом. Міністерка економіки України Юлія Свириденко зазначила, що угода “передбачає взаємовигідні умови для обох держав”, інформує Nsn.net.ua. “Ми сформували версію угоди, що передбачає взаємовигідні умови для обох держав. Це Угода в якій […]





