Лідер з виробництва якісних мікродобрив та інших хімічних сполук

Компанія «АДОБ» була заснована в 1990 році паном Адамом Навроцьким, як приватне підприємство. Сьогодні – це одне з найбільших світових підприємств, що займається науковими дослідженнями та виробництвом широкого спектру хімічних речовин і добрив.

Основні виробничі підприємства розташовані в Польщі, біля міст Познань та Вроцлав і на сьогодні вони є одними з найсучасніших, модернізованих за останнім словом техніки, підприємств Європи, що розробляє та виробляє на власних заводах неорганічні хімічні сполуки та добрива, впроваджує новітні технології виробництва та застосування добрив, розвиває міжнародну торгівлю та дистрибуцію, проводить наукові дослідження та розробку нових високоякісних та високотехнологічних безпечних для навколишнього середовища та людей продуктів та технологій.

Історія відмічена Угодами та Співробітництвом з головними світовими лідерами ринку

З 1991 року було підписано довгостроковий договір з компанією «BASF AG» на виробництво асортименту добрив за загальною назвою «БАСФОЛІАР», який діє і на сьогоднішній день.

Наступним кроком розвитку компанії АДОБ була продаж своєї власної технології виробництва добрив на основі лігносульфанатів компанії «BIOVERT SA-Spain».
Ще через два роки, з компанією «BORAX Europe Ltd» був підписаний агентський договір на дистрибуцію борного добрива №1в світі – «СОЛЮБОР ДФ».
З 1999 року був підписаний глобальний договір з компанією «SQM/NutriSi» на поставку їй сульфату магнію та магнієвої селітри, та поставку кальцієвої селітри компанії «YARA».
За цей період, компанія «АДОБ» стала акціонером багатьох компаній, що спеціалізуються на виробництві та дистрибуції добрив у світі.

Окремий напрям – розробка та впровадження нових хелатних форм

В 2002 році компанія «АДОБ» підписала договір про співробітництво та зареєструвала спільний патент з компанією «BAYER AG» – хелатний агент ІДХА (IDHA), що біологічно розкладається в навколишньому середовищі за 28 днів, на відміну від інших хелатних форм, що забруднюють навколишнє середовище.
В 2007 році компанія «АДОБ» самостійно розробила хелатний агент HBED/HJB Fe (III), що успішно конкурує з EDDHA.
Унікальна комбінація стратегічних комерційних та технологічних угод, разом із розвитком власних технологій та виробничих потужностей, особливо, пов’язаних із надсучасним процесом сушіння та мікрогрануляції мікроелементних препаративних форм, для застосування на міжнародних ринках, зробила компанію «АДОБ» унікальною за можливостями їх розробки, виробництва та впровадження у практичне застосування.

Лідер у впровадженні сучасних добрив в сільськогосподарські технології

Компанія «АДОБ» є світовим лідером по виробництву магнієвої селітри. Дуже швидко розвивається напрям виробництва та продажу хелатних форм. Так, компанія «АДОБ» є лідером польського ринку хелатних мікродобрив, з долею ринків від 15 до 60 відсотків.
На міжнародних ринках, поставки здійснюються в 45 країн світу. Відкрито представництва в кількох СхідноЄвропейських країнах, зокрема Україні, Россії, Білорусі, Молдові та інших. Практично в усіх цих країнах, добрива, що виробляються компанією «АДОБ» займають найвищі позиції на відповідних ринках. Добриво «Солюбор ДФ», 17,5% застосовують на багатьох сільськогосподарських культурах, що потребують підвищеної кількості бору.
Добрива типу «Басфоліар», «АДОБ Макро + Мікро», «СОЛЮ» та «Солюбор ДФ» застосовують разом із застосуванням засобів захисту рослин, шляхом обприскування рослин протягом вегетації. Оскільки мікроелементи приймають участь практично в усіх фізіологічних та хімічних процесах рослин, виводять рослини із різноманітних стресових ситуацій, підвищують імунітет до хвороб, підвищують морозота посухостійкість, спонукають значно ефективніше використовувати запаси макрота мікроелементів з ґрунту, то і результат у вигляді максимального урожаю, що закладений генетично у насінні, та його відмінна якість – достойна нагорода за плідну професійну працю на землі!
Міжнародний та вітчизняний досвід співробітництва та проведення спільних «Днів поля» з найбільшими агрохімічними та насіннєвими компаніями підтверджує найвищу якість добрив компанії «АДОБ», що дозволяють повністю реалізувати найвищу врожайність сільськогосподарських культур з надзвичайно високою рентабельністю.

 

Компанія ППЦ «АДОБ» в світі та Україні.
Санін Ю.В. кандидат сільськогосподарських наук.