Фотохудожник Карл Уорнер народився у Ліверпулі у 1963 році. Він досить рано виявив інтерес до візуального мистецтва: вже у 7 років хлопець захоплювався Сальвадором Далі та годинами малював у своїй кімнаті. Не дивно, що наступним етапом майстра став коледж мистецтв Maidstone College of Art, де молодик почав навчатися на ілюстратора. Після базового курсу Уорнер вирушив до Лондонського коледжу друку (London College of Printing) у 1982 році, де вже остаточно знайшов себе як фотографа: пройшов трирічний курс фотосправи, кіно та телебачення. Потім були спільні роботи з відомим майстром фотографії Девідом Лоу (David Lowe), робота у рекламі. Імовірно, рекламна фотографія і пробудила в Уорнері свій власний стиль, почерк та жанр, який він назвав Foodscapes (пейзажі з їжі).

Карл Уорнер поряд з однією зі своїх робіт

«Візок та повітряні кулі»

Фотокартини Карла можна розглядати довго й із захопленням, добре підібрані продукти дуже достовірно імітують реальність, майстер опрацьовує кожну деталь.

«Річка Салямі»

«Гори Салямі»

«Часто якість нашої роботи змушує глядача повірити, що «їстівний пейзаж» — не штучна вигадка, а реальна. Проте я намагаюся не впадати в перфекціонізм — через це фінальна картинка може втратити жвавість, виглядати занадто «стерильною» та формальною. Будь-яких дрібних несподіванок у роботі не уникнути — і це часто може змінити початкове бачення на краще», — пояснює Уорнер.

«Рибне море Findus»

Зі своїх робіт фотохудожник виділяє «Рибне море», знімок робився на замовлення компанії «Findus» — виробника консервів зі Швеції. Британець зазначає, що побажанням замовника було використання у картині риби та морепродуктів, а сам пейзаж мав нагадувати про фіорди та архіпелаги Швеції. Робота справді вийшла дуже атмосферною.

«Мені здається, я ніколи не втомлюся дивитися на неї — перед моїми очима виникають всі ті труднощі, з якими щодня стикаються рибалки в тих далеких краях», — каже майстер.

«Авіаперевезення»

«Блу Пітер Амазонкою» (Ведуча передачі Blue Peter Хелен Скелтон здійснила подорож (2000 миль) на байдарці Амазонкою у підтримку спорту)

«Білий замок»

«Морський пейзаж з салата латук»

У серії Foodscapes Карл випустив дорослу ‘Carl Warner’s Food Landscapes’ та дитячу ‘A World of Food’ книги.

Біллі Конноллі

 

Уорнер працює і в інших напрямках, але світову популярність йому принесли саме їстівні фотороботи.

 

 

Пропонуємо:

Українська художниця з Київщини малює чудові картини (ФОТО)

Їстівні пейзажі фотографа Карла Уорнера, або нереальні світи (ФОТО)

Украинская художница создает удивительные работы из продуктов (ФОТО)

Не відрізнити від знімків NASA: фотограф створює космічні пейзажі з простої їжі (ФОТО)