Упродовж квітня з України вивезли близько 1,1 млн. тонн зерна, олії, шроту, що вище за березневі показники. Тоді на зовнішні ринки відправили менш ніж 200 тис, повідомляє «Економічна правда» з посиланням на інформацію міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського.

«Бізнес активно знаходить нові маршрути та можливості для вивезення зерна. Це стало можливим шляхом злагодженої роботи Мінінфраструктури, Укрзалізниці та Мінагрополітики», – зазначив голова відомства.

У березні Україна продала іншим країнам агропродукції на $842 млн. проти $1,9 млрд. торік, втім у 2022 році фактичний результат менший.

 

 

Пропонуємо:

Держстат звітував про скорочення нашого експорту

Українське зерно шукає вихід через Клайпедський порт

Шмигаль звітує про збільшення обсягу експорту агропродукції

Німеччина вже націлилась полегшити зерноекспорт з України

Мінагро Німеччини: РФ навмисно знищує зернову інфраструктуру України