Упродовж квітня з України вивезли близько 1,1 млн. тонн зерна, олії, шроту, що вище за березневі показники. Тоді на зовнішні ринки відправили менш ніж 200 тис, повідомляє «Економічна правда» з посиланням на інформацію міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського.
«Бізнес активно знаходить нові маршрути та можливості для вивезення зерна. Це стало можливим шляхом злагодженої роботи Мінінфраструктури, Укрзалізниці та Мінагрополітики», – зазначив голова відомства.
У березні Україна продала іншим країнам агропродукції на $842 млн. проти $1,9 млрд. торік, втім у 2022 році фактичний результат менший.
Пропонуємо:
Держстат звітував про скорочення нашого експорту
Українське зерно шукає вихід через Клайпедський порт
Шмигаль звітує про збільшення обсягу експорту агропродукції
Німеччина вже націлилась полегшити зерноекспорт з України
Мінагро Німеччини: РФ навмисно знищує зернову інфраструктуру України
