Інвестиції у розмірі €5 млн. поліпшують безпеку операцій

Corteva Agriscience оголосила про інвестиції майже €5 млн. у свій виробничий завод в Австрії задля поліпшення техніки безпеки та підвищення ефективності процесів.

Завдяки інвестиціям було збудовано новий цех і реалізовано можливість «заднього вивантаження», яке дасть змогу співробітникам безпечніше та ефективніше вивантажувати качани кукурудзи.

Модернізація підприємства з виробництва насіння кукурудзи згідно з 3-річним проєктом вже запущена в роботу. Парндорф є стратегічно важливим виробничим майданчиком гібридного насіння для Австрії та інших країн, включаючи Україну. Територія цього підприємства також містить дослідну станцію, регіональну лабораторію з тестування кукурудзи та комерційний відділ Австрії та Швейцарії.

Франциско Лінч, директор із насіннєвого виробництва та організації постачання Corteva Agriscience у Європі, сказав: «Ці інвестиції відбивають нашу постійну цілеспрямовану роботу зі збільшення нашого виробництва якісного насіння в Європі. Дальше розширення та модернізація насіннєвого заводу – чудові новини про запровадження інновацій у регіоні. Можливість «заднього вивантаження» відповідає одній із наших основних цінностей у компанії Corteva Agriscience – «Жити безпечно» – й краще захистить наших співпрацівників від можливих загроз на робочому місці. Зважаючи на пандемію COVID-19 та всі потрібні захисні заходи, команда проробила величезну роботу з реалізації цього проєкту для повного забезпечення пріоритетності безпеки».

Інвестиції дали змогу звести новий цех замість побудованого в 1983 р, який довелося прибрати, щоб звільнити місце для організації майданчика заднього розвантаження. Новий цех повністю оснащено вбудованою системою захисту, що повсякчас підтримує надійність критично важливого обладнання з виробництва насіння, а також новою технікою, яка відповідає сучасним стандартам з погляду виробничої точності й безпеки.

Завод, розташований у Парндорфі на 12 га приблизно за 40 км від центру Відня, розпочав виробництво насіння майже 40 років тому. Це повністю інтегроване підприємство з понад 100 штатними співробітниками Corteva Agriscience, які в сезонні піки дістають підтримку 200 додаткових тимчасових і контрактних працівників.

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience представляє відеопроєкт «Агропоради»

Corteva Agriscience та Володимир Дантес закликають молодь працювати в агро

Corteva Agriscience відкрила в Україні лабораторію з технологій обробки насіння

Corteva Agriscience переходить на єдину пряму модель ведення насіннєвого бізнесу в Україні

Corteva повідомила про підсумки другого кварталу та першого півріччя 2021 року, а також про покращення річного прогнозу