Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виступила партнером проєкту «Я роблю бізнес: АГРО vs ІТ» українського співака, ведучого та блогера Володимира Дантеса (DANTES). Колаборація покликана привернути увагу молоді до роботи в сільському господарстві та підтримати нове покоління аграріїв®.

В інтеграціях до 10-серійного YouTube-шоу Corteva запросила зірку до себе в офіс і на поля, зацікавила грою Farming Simulator і поділилася результатами Всеукраїнського дослідження щодо бачення підлітками сільського господарства. Так, за результатами опитування лише 2% підлітків обирають професію аграрного спрямування або роботу в сільськогосподарській галузі, основною причиною чого є абсолютна відсутність знань про цю сферу діяльності. Дослідження засвідчило, що лідери думок у соціальних мережах впливають на вибір професії підлітками так само вагомо, як і батьки або інші родичі.

Ґрунтуючись на цих даних, Corteva Agriscience вже третій рік поспіль використовує  колаборацію з популярними блогерами як важливий інструмент для привернення уваги підлітків і розповіді їм про перспективи роботи в сільському господарстві.

Своєю чергою Володимир Дантес, популярний блогер з понад 800 000 підписників в Youtube та Instagram, вже другий рік поспіль реалізує проєкт під назвою «Я роблю бізнес», в якому розповідає про особливості різних професій і галузей. Програма 2021 р. фокусується саме на порівнянні агро та ІТ, як найменш і найбільш популярних кар’єрних спрямувань для української молоді.

Чи обґрунтоване це протистояння, чи можлива інтеграція обох сфер задля успішного бізнесу – про це глядачі дізнаються з 10-серійного шоу на Youtube-каналі DANTES. Інтеграція Corteva наявна у випусках №1, №3, №6 і №8. Сукупно відео з виявом компанії в Youtube дістали на сьогодні більш як 820 000 переглядів.

«Я не розумію, кого не спитай серед молоді – кожен хоче бути блогером. А як же агро? Мої друзі з Corteva звозили мене в поля, показали, як працюють сучасні аграрії – і мені сподобалося», – зауважив Володимир Дантес.

«Однією з Цілей сталого розвитку Corteva 2030 є залучення молоді в сільське господарство, адже ми розуміємо, що майбутнє галузі й доступність харчування для всього людства залежить саме від того, скільки дівчат та юнаків нині оберуть сільське господарство для власної професійної реалізації. Ми підходимо до цього питання обґрунтовано та різнобічно, й співпраця з лідерами думок є для нас невід’ємною частиною комунікації з молодим поколінням. Володимир має велику авдиторію шанувальників, які підтримують свого героя та прислухаються до його думки. І дуже приємно, що така успішна зірка цікавиться фермерством і звертає увагу на потребу в популяризації сільського господарства серед молоді. Нам було приємно підтримати Володимира в цій ініціативі, адже наші цілі збіглися на 100%», – коментує Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі.

Corteva Agriscience також реалізувала колаборації з блогерами в Румунії, Угорщині та РФ. Проєкт у Румунії увійшов до топ-5 кращих маркетинг-кампаній для молоді престижного міжнародного конкурсу комунікаційних проєктів SABRE AWARDS у регіоні EMEA. А в Україні проєкт увійшов до 25-ти найефективніших маркетингових кампаній України рейтингу видання «Власть Денег».

 

 

Пропонуємо:

Corteva Agriscience представляє відеопроєкт «Агропоради»

Corteva Agriscience модернізує австрійський насіннєвий завод

Рекомендуємо українське шоу про стартапи та бізнеси (ВІДЕО)

Corteva Agriscience переходить на єдину пряму модель ведення насіннєвого бізнесу в Україні