Після того, як дві країни не дали згоду на прийняття вантажу, балкер PANORMITIS (IMO: 9445021) із зерном з окупованих українських територій увійшов у Дарданелли та, ймовірно, повертається до росіян, повідомила журналістка розслідувального проєкту SeaKrime Центру “Миротворець” Катерина Яресько.

Про це інформує Elevatorist.

На її думку, корабель може розвантажитись в російських портах Кавказ або Новоросійськ.

25 квітня 2026 року повідомлялося, що PANORMITIS прямував до Хайфи із зерном, вивезеним з окупованого Бердянська. Ізраїльський агротрейдер відмовився від партії. Балкер хотіли розвантажити в турецькому Іскендеруні, але теж без результату.

Яресько припускає, що партію краденого зерна ще спробують реалізувати.