Вперше, компанію ELVORTI нагородили національною премією Вибір Країни – 2021. Відповідне звання щорічно вручається українським підприємствам, що роблять важливий внесок у розвиток країни та демонструють фінансову стійкість, займаючи першість на ринку.

Національна премія Вибір Країни – 2021 – мотивує на ще більш плідну працю для того, щоб твердо підтвердити статус лідера українського ринку з виробництва сільськогосподарської техніки. У компанії чітко дотримуються обраного вектору розвитку, орієнтуються на інновації, постійно вдосконалюють підприємство та виробництво, підвищують рівень компетентності співробітників, контролюють якість продукції та підвищують довіру клієнтів і партнерів. Визнана якість нашої продукції та високі стандарти виробництва досягаються шляхом постійного покращення, пов’язаного з безперервно зростаючими вимогами та потребами сучасних українських аграріїв.

Національна премія Вибір Країни – 2021 – вивчає та аналізує 49 відкритих джерел інформації про українські компанії, проводить ранжування всіх суб’єктів господарювання на території України, що конкретно працюють в Україні, та в порівнянні з іншими рейтингами Вибір Країни працює з інформаційним порталом YouControl. Нагорода вручається тільки одній компанії в кожному виді діяльності і підтверджує її високі досягнення за минулий рік. Основою для рейтингування є фінансові показники діяльності підприємств, що діють на території України, співставленні із реальною ринковою позицією компанії за звітний період. Оцінка враховує показники прибутковості, зростання прибутку, фінансову стійкість і місце компанії на ринку. Аналітиками національної премії Вибір Країни, на основі вивчення міжнародного досвіду рейтингування бізнес-компаній та організацій було розроблено власну систему ранжування URSA 50 (Ukrainian Rating System of Awards), з долученням технології розробленої компанією YouControl, яка обраховує фінансовий показник (індекс) FinScore та MarketScore по підприємствам у кожній категорії діяльності. Національна премія Вибір Країни – є членом ТПП України, що гарантує надійність премії.

 

 

Пропонуємо:

«Ukraine is brave farmers»: програма підтримки українських аграріїв із відновлення техніки ELVORTI